• burasi cennet degil, herkese yer var. bunu unutmayalim.
  • 'buralara aslinda iyi bir bakilsa, elden gecirilse cennet olur cennet'' dememeyi ogrenene kadar zulum, zulume de ses cikarmama, uzgun ifadeyle icten ice okey verme
  • orayı cennete çevirmek sizin elinizde değil unutmayın. komik duruma düşmeyin.
  • edebinizle allahsizlik edin. ebedin.
    (bkz: ebedmek)
  • allahin yoklugunda zebaniye iman etmeyi ogrenin. o da allahi temsilen orda. isi o.
  • tanrı tanımazların, inançlı olup da yolu cehennemden geçenlerle taşak geçmesi yasak(mış). ne güzel tek eğlencemiz bu olacaktı.

- hacı, sakalın tutuşuyor dikkat et!
  • "ateş almaya geldim" muhabbeti dönmez, "zengin kalkışı" yapılmaz. paşa paşa yanarsın. yanıyorsak sebebi var'a gelir olay. bi vakar, bi kabulleniş... anarşikliğin luzumu yok.
  • cezası bitip cennete gideceklere veda partisi yapmayın. adam zaten cennete gidiyor. partinin allahı orda.
  • arkadaslar herkes kendi basina uzulmezse gereken yalnizlik saglanamiyor!

lutfen herkes kendi basina ne kadar mutsuz ve berbat hissettigini ya

baska kimseyi duyamayacak kadar guclu bir sekilde bagirarak

ya da

kendi icine kivrilarak

yasasin ki gerekli yalnizlik ve izolasyon saglansin.

ludfen aidatlari da geciktirmeden zamaninda ---hayatimizla--- odeyelim (times new romanla yazilmis a4 ile ogretilen adab)
  • lutfen herkes ayni anda cep telefonundan sevgilisiyle konusuyor gibi yapabilir mi? boylelikle derken telefon caldi sayin seyirciler. kactim ben.
hesabın var mı? giriş yap