şükela:  tümü | bugün
  • hala yazıyor mu bilmiyorum yeni şafak yazarı yusuf kaplan'a ait twit.

--- spoiler ---

uyarı/yorum tanzimat'tan bu yana en büyük tehdit ailenin çözülmesidir. * ailenin korunması millî güvenlik meselesi hâline gelmiştir! * cinsiyet eşitliği gibi soros projeleriyle aileyi çökerten * millî eğitim, aile bakanlığı ve kadem projeleri derhal durdurulmalıdır!
    --- spoiler ---

link

eksiup
  • islamcıların aileyi fetiş haline getirmesinin hezeyanları sadece...
    yusuf kaplan'dan beklenecek zırvalar. yalnız kendisi, sakal bırakmayıp, sarık ve şalvar giymeyerek münafıklık ediyor.
  • atilan twit kadar altina yapilan yorumlar da beni dehsete dusurdu. bir kadin olarak korktum ve bir insan olarak tiksindim.

kadinlar, escinseller, bilumum diger azinliklar size kole olsun, sizin kahrinizi ceksin diye mi yaratildi pislikler? ya yaraticiniz kotu ya da siz kotusunuz.

umarim ayipladiginiz ve asagiladiginiz seyleri yasamadan olmezsiniz diyecegim ama cok da uzun yasamanizi istemiyorum.

tanim: sorosun sikinde olmayan uydurma iddia.
  • yusuf kaplan bir meczuptur arkadaşlar, lütfen kaale almayınız.
  • kadınlar güçlenirse dinlerin sağladığı erkek egemenliği yok olur, bu kadar basit.

(bkz: yusuf kaplan'ın kızının erasmus'la paris'e gitmesi)
  • peki soros'un bundan haberi var mı?
  • bakalim eksideki, kasabalı babasindan ogrendigi ahlaki kurallarla insanlari yargilayan cinsiyetci gotverenler ne yazicak cadirimi kurdum gozlerim uzerinizde merakla bekliyorum
  • kendisine orospu cocugu desem alinir mi acaba? bence alinmaz.
  • (bkz: aldığınız nefes proje amk)

ailenin cozulmesi cinsiyet esitliginden demeye getirmis. aileler cinsiyet esitliginden parcalaniyordu zaten dimi sayin meczup.

zaten ortadogulusunuz bir de ortacagli oldunuz, gerci hep oyleydiniz amk.
  • evet lan kadınlar alınıp satılmalı hatta. anneler mesela, evde boş boş oturacağına başka ailelere satılsa, hem yemek çeşitliliği noktasında bir kültürel zenginleşme sağlanır, hem ekonomiye de canlılık kazandıracaktır. aile birliği de bozulmamış, aksine güçlenmiş olur. böyle bir fon yaratma noktasında ak parti olarak gerekli yasal düzenlemeleri yapmaya hazırız.