• ımmm şey ben azcık yaptım galiba.

ama ama bi dinleyin, durun hemen kızmayın.

geçen hafta sitenin bahçesine, bir kaç tane selluka, petunya filan ekmiştim ellerimle.. gözüm gibi bakıyorum ben onlara, her gün sabah akşam selamlaşıyoruz böyle.

bir kaç çocuk çiçekleri koparmaya çalışıyorlardı, beş on dakika evvel de cin, şeytan muhabbeti yapıyorlardı, euzu besmele çekip konuyu değiştirdiler filan, ben sinsirella gibi onları dinliyordum, bayılırım saçma sapan çocuk sohbetlerine çünkü.

heeey napıyorsunuz siz orada dedim, hep bir ağızdan sananeeeeeğğğğ dediler.

valla ben az önce tam da o çiçeklerin olduğu yerde, bir kaç tane cin gördüm, gözleri kıpkırmızıydıııı hemde, benim için hiç ama hiç farketmez dilerseniz koparın yani yine de de siz bilirsiniz çünkü bence cin görmeyi istemediğinizi biliyorum ben dedimahsjjs.

çocuklar ciiiiiiiiiin diye koşarak kaçtılar çığlık çığlığa ahshhsjs.

pişman mıyım hayır ellerimle ektim ben o çiçekleri ayrıca büyüklere sanane denmez!!!!
  • asla yapılmaması gereken eylem. çünkü korkutularak büyüyen çocuklarda feci derecede özgüven eksikliği ortaya çıkmaktadır. bu çocuklar büyüyünce kendi başına iş yapamayan ve ilk adımı atmaktan çekinen bireyler olmaktadır. nereden mi biliyorum? çünkü ben de korkutularak büyüdüm de ondan. şimdi tanımadığım biriyle konuşmaya cesaret edemiyorsam sebebi budur. çocukken beni ne kadar korkutan kimse varsa hepsini allah'a havale ediyorum. beter olun e mi?
  • çeşitli teknikler bilmeyi gerektirir. öyle her şeyden korkmaz o manyaklar:

http://i.imgur.com/hzkrg.jpg
hesabın var mı? giriş yap