• nasıl gavat olurum ?/enter
  • (bkz: ilgi orospusu).
  • never said a man... cunku herkes bilir ki evlenene dek koca adayinin kankalarina yanlislikla(!) frikik veren, yanlislikla(!) yavsayan yengiskolar evlendiler mi her namuslu kezban gibi seksi tek kursunla oldururler, ödül araci olarak bile kullanmazlar. seksilik "yenge de kutur kutur * degil ama iyidir" dedirtmek icin bir yem. maksat amlarinin piyasa degerini yukseltip aptal alici kocaya en tepe degerden kilitlemek . bunu yapmak varken neden düzgün olmayı ya da (olmayan) başka bir meziyetlerini yüceltsinler ki, ortamda seksi olmak serbest...sdf.

bak aklima geldi eski sevgilimin oyle kevase bir yengiskosu vardi. kiz facebook iletisi yazmisti bir kere "epikli dugun muzigi" diye. elimde delil yoktu ama benim eski sevgilime is attigindan emindim. benim eski erkek arkadasim ise hic uzerine alinmamis, her paylasimi like ederken bunu atlamisti. hakli tabii ne diyecekti ki yenge ilgi manyagi, kocayi kiskandirmak icin beni kullaniyor mu??yengenin "ozel" davetlisi olarak gittigimiz ve yatak odasini -size gunah odamizi gosterelim- diye en ince (saten) ayrintisina dek gezdirildigimiz yeni gelin evinde yenge agzindan su lafi kacirmisti. "dugun muziklerimi secerken tamamen seni dusundum, insan bir begenir". kocasinin" hep de basi agriyor " demesinden ve sosyal mecrada hayatinin her ayrintisini paylasmasindan korfezdeki dalgin su aktifliginde (sdf) olmayan cinsel hayatini ve bunu varmis gibi gosterme cabasini allahtan biliyoruz da yemiyoruz..ya da yiyoruz... ahuha, o degil de epikli sevisirken insallah kocasini dusunuyordur....sdf.
  • bu soruya en medeni cevap, söyleyen kişinin elini,ayağını,kafasını kırmak ile verilir.
  • bir kadindan duydugumda cok farkli davranacagim cumledir.
  • (bkz: #31957197)
  • bay cingılbört değilseniz hazmedilecek bir laf değil.

(bkz: bay cingılbört ve ailesi)
  • benimle hemfikir olduğu için teşekkür eder, mevzuyu bir adım bile ileri götürürse çıngar çıkartırım.
hesabın var mı? giriş yap