• aynı zamanda bir yazar, hoşgelmiş.
  • pek tatlı.*
  • kendisi "yaşasın süvariler geldi"deki süvari ama atı yok. olsun, hediye olarak kendisine pembe bir unicorn alacağım. ister binsin ister uygun fiyata satsın.
  • verdiği beyanat doğrultusunda şahsıma bir valiz dolusu doctor who borçlanmıştır. borcu ifa etmezse nöbetinde iş yeri basılacak, mesai arkadaşlarına tüm sırları ifşa edilecek, kahvesine ptuuh diye tükürülecek, bütün yatay çizgili tişörtlerine "lustral was here" yazılacak ve arabasının lastikleri indirilecektir.

not: valiz en büyük boy olsun.*
  • bu gaddar adam az önce arayarak mesnetsiz iddialarda bulundu. yeni yıl kararlarım için "öfff ne kararı ya, karar falan alma, sen hep karar alıyorsun ama uygulamıyorsun" dedi. lafa bak! ben karar alma insanıymışım, uygulamıyormuşum!

kendisinin turşuları elimde rehin, acilen kırdığı hevesimi düzeltmezse hepsini kendim yiyeceğim. annem bile buna engel olamayacak, haberi olsun.

ayrıca içtiği viski yarasın, iyi seneler!
  • engel olamıyoruz, sürekli uzmanlaşıyor. üç yıl önce başladığında "bitmez bu" diye dertleniyordu, bugün bitirdi de devlete vergisini ödedi bile.

kutlama hediyesi olarak kendisine yatay çizgili bir zürafa almayı düşünüyorum. büyüyünce de biner.

imza: bir tost
  • büyüdü de bu gece evleniyor. balayına satürn'e gidecek.
hesabın var mı? giriş yap