• ronaldinho'nun ikisinin de eline vereceği karşılaştırma. ronaldinho nerden çıktı amk demeyin. sonuçta onun da ismi ronaldo.

(bkz: ronaldo de assis moreira)
  • baba ronaldo adam eksiltme konusunda dünyanın en iyisidir. ancak son vuruşları daha kötüdür c.ronaldo'ya göre.
    zaten bitiriciliği c.ronaldo kadar olsaydı bu versusu yapmaya yüzünüz tutmazdı. evet
  • rivaldo'nun sol ayağı her ikisinden iyidir ve daha iyi frikik kullanır.
  • alayına hassiktir.

(bkz: müthiş sol ayak olcay şahan)
  • dünya kupasını almak seks yapmaktan daha zevkli diyen ronaldo'nun daha iyi olduğu karşılaştırma.
  • ronaldo luis nazario de lima diyeceğim karşılaştırma. en azından bu arkadaş top cambazı denilenlerdendi. çirkef çingene değişdi adaşına nazaran. pis portekizli bas git.
  • ikisini de izlemiş ve futbollarından zevk almış birisi olarak, şişman ronaldo daha iyi diyenlere şaştığım versus. hele bir de şişman dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi diyenler var ki, tam sopalık. adam kendi döneminin en iyisi bile değildi ki -zinedine zidane diye bir gerçeklik var- dünyanın en iyisi olsun. onu da geçtim tam görmediğimiz maradona'lar, pele'ler var... şişmana kadar var oğlu var anlayacağınız. memleketlisi ronaldinho var, top cambazıysa top cambazı. bitiricilikse bitiricilik. çirkinlikse en kralı. şişman ronaldo kendine bakamayan iyi bir top tepiciyken, c. ronaldo bildiğin android gibi, cyborg gibi dolanıyor ortalarda. adamın vasat sezonu şişmanın en iyi sezonuna denk, adamın standartları şişmanın en üst noktasından başlıyor. dünya kupası derseniz de, birisi cafu ile, ronaldinho ile, kaka ile, rivaldo ile, lucio ile, roberto carlos ile, marcos ile oynadı aldı; öteki hala hugo almeida ofsayttan çıksın, bir de almeida kası çekmesin diye bekliyor.
    kanımca şişman ronaldo kaybeder bu versusu.
  • kesinlikle şişman ronaldonun alacağı kıyas.
    ronaldo ve ronaldinho'yu izlerken aldığım keyfi başka hiçbir futbolcudan almadım
    real madrid maçlarını şişman ronaldo varken izlerdim mesela inanılmaz keyifliydi adamın fizik kötü buna rağmen bi heyecanlandırıyordu keza ronaldinho izlemek..
    cristiano fiziğiyle iş yapıyor onun attığı birbirine benzer goller sıkıyor bilemiyorum adam çok çalışkan bunun ekmeğini yiyor, futbol zekası ronaldo'nun ronaldinho'nunkinin çeyreği kadar olamaz ha olsaydı bu fizik de cabası portekiz'e dünya kupasını aldırırdı ve izlerken de inanılmaz keyif alırdık
    şişman ronaldo'nun hem kulüp takımlarında hem milli takımda yaptıkları ortada 2002 dünya kupasında şov yaptı
    cristiano kabul müthiş oyuncu , istatistik canavarı ama izlerken keyif almıyorum tıpkı messi'de olduğu gibi

edit: şişmanın real madrid'e çok katkısı oldu demiyorum orada bile izlerken keyif veriyordu o düzensiz takımda ronaldo robinho baptista üçlüsü golleri sevinçleri inanılmaz keyifliydi
  • eski bir osasuna'lı kalecinin evinde haklarında şöyle bir yazı bulunduğu rivayet edilir:

1-eğer bir futbolcu kaleyi gördüğü zaman durmadan çalım atıyorsa bilin ki o c.ronaldo'dur. çalımlarının bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin ayağına çift dalın.

2-eğer sadece kaleyi gördüğü zaman şut çekiyor, çevresi dolu olduğu zaman duruyorsa o messi'dir, kaçın ve canınızı kurtarın.

3-eğer sizi gördüğü zaman seri çalımlarla ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o şişman ronaldo'dur. merak etmeyin o sizi bulur...
hesabın var mı? giriş yap