• en güzel atıştırmalık. hâlâ...
  • yan tarafını kemirip kırmadan bütün krakerin bir yarısını yeme saplantım vardır nedense,bu işlemi yapmadan yiyemem hiçbir krakeri
  • üzerindeki tuz taneciklerini derin bir dil darbesiyle devirip yedikten sonra, çubukla halvet olmak daha lezizdir efendim..

genel kanı doğrudur.. ülker'in çubuğu daha ince ve taze olduğu içün, eti'nin kalın, diagonal yanık çizgili çubuğundan uzak ara öndedir.. paketin dibinde kalan tuzların sayıca fazla oluşu da cabasıdır..

(tuzları yemek içün paketin nasıl tutulması gerektiğini biliyorsunuzdur elbet, hiç girmeyeceğim o yüzden..)
  • yiğit özgür'ün şu karikatürü yüzünden, her görüşümde "yazık yaa" diyip, pis pis sırıtmamın sebebidir.
  • 14 aylık oğlumu susturmak için kullandığım yiyecek.

çıt çıt yiyor, durduramıyoruz. arabada ve pusetinde huysuzluk yaptığı zaman bir tane çubuk kraker veriyorum, ortalık süt liman.
  • ulkerinkinin guzel olmasinin diger bir sebebi de tuz oraninin etiye oranla bayaa bi daha fazla olmasindan ileri gelir. once dislerinizle dikkatli bi sekilde tuzlari kopartip yemek ve hemen akabinde krakerin kendisini yemek, bir kangal sucuk yedikten sonra kana kana ictiginiz su ile ayni zevki verir
  • ulkerinkinin etininkinden daha guzel oldugu bilimsel olarak ispatlanmıs lezzet kumkuması.
  • hasta olup yataklara düşmüş her şeyden midesi bulanan kişilerin tek yiyebildiği oluşuyla iyileştiricidir.
  • ekmekten ve tipitipten daha ucuz..tipik öğrenci gıdası..

pamela anderson'un çiğnemeden yiyebildiği basına sızan haberler arasında..(örreeh)
    (bkz: pamelanin cubugu)
  • kucuklugumden beri hastasi olduğum,gunde en az bi kere yemeden duramadigim,ucuzlugu da gözönüne alindiginda en bi kral abur-cubur sıfatina layık gördügüm ve balik,pizza ile badem krakerlerle mix yapildiginda daha bi haz aldigim gıda maddesidir.allah yapanindan da,alanindan da razi olsun...
hesabın var mı? giriş yap