şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #71556770)

  hiç bir konuda fikri olmayıp, kendince şive kasarak espri yaptığını ve hakaret ettiğini zanneden düz adamın teki. iki tane soru sorsan apışıp kalır, hayatında sporu en son lisede yapmıştır ama tüm sporlardan en iyi o anlar.

  bu ülkede bu adam gibi cinsiyet farketmeksizin 70 milyon daha var. hepsi de kendini çok akıllı zannediyor böyle. yazık. şuna cevap vermeye yeltenirse vereceği cevabı ile şimdiden biliyorum. iki kere yazık.
 • bana ozel mesaj atarak surekli aileme kufur eden yazar. ısim gucum olmasa dava acacagim, ama yargi sistemi hep bunun gibi akp yandaslarinin elinde maalesef. sozlukte de bir tanidigi var herhalde, kufur veya hakaret icermeyen nick alti entry'leri sildirebiliyor. ben kendisini engelliyorum, siz de engelleyin derim.
 • `en çok kazandıranlar listesi açılıp bakınız tüpraş sasa falan daha çok kazandırdı`

  ilkokul bebeleri bile kişi kendinden bilir işi der ya, haklılar. sözlükteki tek icraatı en çok kazandıranlar listesindeki şirketleri yazmak ve tek başına takıldığı "sözlüğünün" reklamını yapmak olan bir yazar.

  daha yazı yazarken noktadan sonra boşluk bırakmayı bilmeyen birinden "tüyo" alıyorsanız borsayı bırakın. despc umrumda değil, ama ciddiye alıp da pozisyon almayı düşünecek diğer kişiler bu yazıyı okuduğunda bir kez daha düşünmeli.