• bir zamanlar televizyon izlememin yegane sebeplerinden olmuş çizgi filmlerden biri. (bkz: dragon ball) (bkz: gargoyles)
  • (bkz: dexter)
  • genetik kurallarinin onemsizligini ispatlayan cizgifilm. bir cocugun zeki olmasi icin anne ve babasinin embesil olmasinin bir engel teskil etmedigi sonucunu cikarmak mumkundur (hani ille de bir sonuc cikarmak gerekiyorsa cizgifilmden)
  • harika cizgiler ve harika karakterlerden olusmus cok guzel bir cizgi film. dee dee tabi ki favorimizdi, tersi olacak adam tanimiyorum..
  • göttenbacaklığa yeni anlamlar kazandıracak kadar göttenbacak nevrotik ana karakter dexter ve tamamen mantıktan uzak yaşayan muzur sarı abla dee dee'nin ruh sündüren maceralarının anlatıldığı saykodelik kartun.
  • dexter denen bücürün ayakkabılarıyla beni benden aldığı çigsifilim
  • cartoon network türksat yayınına başladıktan sonra dikkatimi çeken, çok eğlenceli çizgidizi. özellikle kapanış şarkısının türkçe versiyonu mükemmel olmuş, sanırım söyleyen engin alkan. sadece sonuna bile denk gelinse, yeterince eğlendirecektir.

düzeltme: cartoon network'te seslendirmeleri genelde boğaçhan sözmen yapıyormuş. johnny bravo falan. hal böyle olunca sondaki o şarkıyı da boğaçhan sözmen'in seslendirmiş olabileceği kuvvetle muhtemel. niye saçma sapan tahminler yürütmek yerine araştırıp işin aslını öğrenmediğimi ben de bilmiyorum, ama engin alkan ve boğaçhan sözmen'in seslerinin birbirine inanılmaz benzediğini gün gibi ortada.
  • cartoon newtork türkiye'de oldukça iyi dublajlarla sunulan çizgi film.
  • türkçe kapanış şarkısı gerçekten harika olan çizgi film. sırf onu dinlemek için bile sonuna kadar beklenir. her rastladığımda kopuyorum şahsen. bir de bu laboratuvarın 6 km uzunlukta olduğunu da belirtmeden geçmemek lazım. evet, 6 km uzunluğunda bir laboratuvar.
hesabın var mı? giriş yap