• 1999’da çıkan j’adore’dan sonra anca bu sene piyasaya sürülen yepyeni dior parfüm. geçenlerde sephora’da koklama fırsatım oldu epey beğendim. hem meyvemsi, hem odunsu, hem de zarif bir parfüm. epey hoşuma gitti. ama fiyatları ateş pahası. 30’luğu çıksa da alsam ahahahahaha.
  • (bkz: leylak kokusu)
  • hakkında sadece iki entari olmasını hak etmeyen, çok üst sınıf bir parfüm olmasa da, özellikle karşı cinsten bol beğeni alan, dior’un yeni kokusu. test edildi onaylandı.
  • herhangi bir karakteristik kokusu olmayan parfüm. beklentilerimin çok çok altında çıktı. bir hypnotic, euphoria, mademossielle değil açıkçası. beğeni seviyemi alt orta şeklinde ifade ediyorum
  • bir hastam intense versiyonunu kullanıyormuş, kız koltuktan kalkıp gitti, koku burnumdan 2 saat gitmedi. şu an 2 bin liraya yakın fiyatı dolayısıyla alınmaz. veya kendinize bir sugar daddy bulup aldırabilirsiniz.
  • sugar daddy' ye ihtiyaç duymadan, çalışıp kazandığım para ile alabildiğim parfüm. şükür tanrıma bir parfüm için kendimizi bafiletmek zorunda kalmıyoruz.

parfümü övmeye geldim, üstteki entry oyaladı beni, neyse.

tam bir kadın kokusudur. miss dior' un bir tık misk' lisi, daha az şekerlisi.
  • nedense bende kalıcılığı kocaman bir sıfır olan parfüm.
hesabın var mı? giriş yap