şükela:  tümü | bugün
 • top gear türkiye'nin yayın haklarını almış. merakla bekliyoruz..
 • kanka olunmak istenen ünlüler listesine adı yazılması gereken şahıs.
 • skoda müzesini ziyaret ettiği vlog'u harika olmuş,bol bol güldürdü beni. muhabbeti,esprileri çok sağlam adamdır. kendisiyle tanışıp beraber geyik yapmayı çok isterdim. hakkaten kanka olunacak insandır kendisi.
 • top gear dergisinin türkiye'deki yeni sahibi.

  adam medya isimli firmanın sahibi mi bilmiyorum ama artık top gear türkiye kendisinin sorumluluğunda. yabancı içerikler zaten merkezden gelecek ama yerli içeriklerde eski top gear yıllarına göre daha iyi işler çıkarmasını umuyorum. yeni yazar olacak kişilere deneme yazıları yazdırsın yazı dillerine anlatım biçimlerine falan dikkat kesilsin isterim. buna dikkat edeceğine inanıyorum. yapacağı işten ümitliyim. olmalıyız en azından, top gear gibi bir markayı ibiş etmesin türkiye'de.
 • katılımıyla otopark.com videolarına müthiş derecede renk ve içerik katmış zattır kendileri. ekibe dahil olduğu andan itibaren son derece olumlu bir ivme kazandırdı oluşuma. yerli yerinde kullandığı espriler, araçlar üzerindeki bilgi ve hakimiyeti bu tip işler için aranan kan olduğunu açıkça gösteriyor. tabi internet yayıncılığındaki rahatlık ve takipçi kitlenin genel seyirciden farklı olduğunu bilme durumu da doğallığı ve samimiyeti beraberinde getiriyor haliyle. doğan kabak da bu durumdan çok iyi istifade ediyor. ben kendisini ilk kez otopark grubunun içinde tanıdım ve tanıdığıma da çok memnun oldum. (tanıdım derken görmek, bilmek anlamında.) inşallah kamera önünde de kalıcılığı daim olur ve iyi projelerin içerisinde olmaya devam eder..
 • video'lara renk katmış olabilir o ayrı. ama yıllardır bu sektörde olduğu için, otopark.com'a kolay araç bulabilmek için "kimseyi kırmayalım, herkesle iyi geçinelim" ekolünü getiren kendisi sanıyorum. bu da otopark'ın kendine has havasına zarar veriyor. her testin sonu "bu aracı alır mıyım, alırım"la bitiyor.
 • kendisini sadece otomotive sektorune hapsetmemeli. araba tanitim videolarini izleyebildigim kadariyla inanilmaz eglenceli ve komik kisilik. hafiften stand up olaylarina girmesinde fayda var. butun gun bu adami izlesem sikilmam.
 • otopark ekibinden ayrılmış diye duyum aldım hakkında hayırlısı olsun. otopark and'ın doyumsuz egosuyla biter yakında.
 • otopark'tan ayrılıp kendi kanalını kurmuş. kısa sürede kendini sevdirdi, başarılı olacağını düşünüyorum.
 • gerçekten kendisinin gelmesiyle birlikte hayli yükselişe geçen otopark.com, ayrılmasıyla neredeyse çökmüş vaziyette. haftalar önce test edilen focus rs golf r videosu daha geçenlerde yayınlandı. lansmanlar zaten hak getire.

  otomotiv konusunda işini iyi yapan, severek takip ettiğim birisidir. kendisine buradan selamlar.

  ayrıyetten olur da buraları okur ederse, hangi tütünü içtiğini paylaşırsa sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap