• domuz eti yemeyen bir millet tanıyorum, eşini çok kıskanır ama başkasının eşine hallenir çocuğuna hallenir damacanaya hallenir geçen gün de evlatlıklara halleniyordu.
  • çok fazla dile getirilen saçma sapan bir şey. özellikle bazı radikal dinci kısmısı bunu ağzından düşürmez. şimdi mantık olarak bakıldığı zaman insan kısmısı yediği hayvanın özelliklerini kazanan bir canlı türü. bu bağlamda bakacak olursak;

mesela koyun eti yiyoruz ama zeytin gibi sıçmıyoruz. halbuse at eti yemediğim halde bazen top top sıçıyorum.
    mesela inek eti yiyoruz ama süt vermiyoruz. (yani hepimiz)
    mesela koç eti yiyoruz ama boynuzlarımız çıkmıyor. (istisnai durumlar hariç)
    mesela balık eti yiyoruz ama suda yaşamıyoruz.

hacı bizim insan türü bir tuhaf zaten. lan olm bu memlekette siktiği hayvanı yiyen insanlar var. onlara hayvansal özellikler bulaşmıyorsa kimseye bulaşmaz hacı. adam, eşeğe, tavuğa, hindiye, dinazora (tamam şimdi yok ama geçmişte mutlaka olmuştur. boşuna tırmalama hacı inandıramazsın beni olmadığına) hallenip, sonra kesip yiyor. bir kere olsun yumurtlayan, anıran, gulu gulu'layan bir adam görmedim. ha sen hala ısrarla hayır hacı, domuz eti yiyen eşini kıskanmaz diyorsan benim sana önereceğim bazı şeyler var.

*bukalemun yiyip renk değiştirelim.
    *dinozor yiyip daşşaa salalım.
    *arbalet yiyip guiza olalım.
    *anaconda yiyip insan avlayalım.
    * yarrak yiyip yarrak kafalı olalım. (en çok bunu beğendim sanırım)

ayrıca denizatı yedim ve karnım şişmeye başladı, korkuyorum amuğa ğoyim.

domuz etini, eşimi kıskanmam korkusuyla yemeyen ne çok kişi varmış lan ahuehueahu
  • domuz eşini kıskanmıyor(muş). e domuz yersek biz de kıskanmayız gavat oluruz diyenler tavuk-horoz hakkında ne düşünüyor? ben hayatımda horoz kadar orospu çocuğu bir hayvan görmedim. kümeste kim var kim yok anasını bacısını sikiyor.
  • gülüp geçilecek bir dinci zırvası. acaba bunu diyen dinciler karılarına her gün domuz eti yediriyorlar mı? başka kadınları nikahladıklarında, eve kuma getirdiklerinde yedirsinler kadınlarına, bak hiçbiri kıskanmaz adamı. adam her gece bir diğer karısının odasında sefasını sürerken, kadın da ''beline kuvvet kocacığım, 1.5 porsiyon domuz ızgara yedim, valla zevk inlemeleriniz bile serenat gibi geliyor kulağıma.'' der herhalde.
  • tabi oğlum manyak mısın mesela ben bir yurtdışı gezisinde denemek amaçlı domuz eti yemiştim o günden beri kıskanma falan bitti, tam bir ılık oldum, cuckold oldum. hatta hızımı alamadım kendime bile vurduruyorum, totomu bile kıskanmaz oldum. nalet olsun domuz etini yediğim güne yav!
  • tek tanrılı dinlerin ortaya çıktığı zamanlarda, domuz neslinin baya eski ataları, büyük büyük büyük dede ve nineleri tarafından uydurulmuş bir sözdür bu. asıl amaç, insan ırkının içindeki gerzek yaşam formlarını etkilemek ve en azından onlar tarafından domuz türünün soyunun tüketilmesini önlemektir, ki işe de yaramıştır.

çünkü bilindiği gibi et çok kuvvetli bir besindir. yer yemez allah muhafaza tüm dna, kültür, gelenek, görenek, adet ve huyları anında değiştirecek bir birleşime sahiptir. yedin mi sıçtın. mizacın birden değişir. farkına bile varamazsın. aslında bu da allah'ın bir mucizesidir.

işte bu bahsettiğim can korkusu içindeki eski domuzgiller, "biz domuşlar olarak eşimizi kıskanmayız ama tavuk-horoz, koyun-koç ve inek-öküz birlikteliklerinde böyle bir godoşluk yok, onlar hanımlarını pek kıskanır, beylerine göz açtırmazlar, kıskançlık kaynaklı cinayetlerin baş aktörleri ahanda onlardır" diyerek bilgiyi çarpıtmışlar ve hem helal hem de namuslu et düşkünü insanları diğer hayvanlara yönlendirmişlerdir. bence de dahiyanedir.

gerçekte ise eşini kıskanmamaktan söz ediyorsak eğer, elbet ilk sıraları hamsi, istavrit, lüfer ve barbun'un alması gerekir. hele palamut tam bir pezevenktir.

(bkz: haydi dinciler ahırlara)

~ "el kadar çinekop'u, henüz reşit olmayan bir balıkcağızı, içinizdeki korkunç boşluğa alet etmeye utanmıyor musunuz, bu yaptığınız çok çirkin" şeklinde mesaj atan hayvansever diagnost'un ricası üzerine yazı metninden çinekop çıkarılmış, yerine eniştesi lüfer konmuştur.
  • - abi yenge de erik gibiymis kutur kutur
    + tas oglum tas, her tur muamele var bizim karida. biraz daha bacon alir misin balim?
    - sagol abi doyduk. bi tur bineyim be abi he hee
    + hayati, fazla zorlama. pork belly'ni ye siktir ol git.
  • domuz eti yemez kul hakkı yer,
    domuz eti yemez haram yer,
    domuz eti yemez rüşvet yer,
    domuz eti yemez şeyhinin sikini yer.
  • kıskançlığı iyi, proteini kötü bir şey olarak gören çomarların domuz eti yememe bahanesi.

halbuki azıcık protein alsalar zeka gelişmeye başlayacak.
hesabın var mı? giriş yap