• sunucu ablamız, hakkında kötü $eyler yazılmasının etik olmadığını söylüyor. ablacım sen iyi bi$ey yap eğer yazmazsa bu $erefsizler, hepsini ben tokatlayacağım.

örneğin susarak ba$layabilirsin iyi bi$ey yapmaya...
  • sen git ekşi sözlük'ten oku ne var ne yok, araştırma yapma, git yayında çat diye kullan buradan okuduklarını, sorular sor, sonra da öyle bir şey yok diye cevap geldiğinde başla sözlüğe sallamaya.

be kardeşim madem beğenmiyorsun sözlüğü, madem diyorsun ki bu insanları niye ciddiye alıyorlar die, adama sormazlar mı ne halt etmeye giriyorsun sözlüğe o zaman.

not: soru david beckham'ın var mısın yok musun'a katılmasıyla ilgiliydi.
  • bu haftaki konukları şafak sezer'dir. bir şeyler yapmaya çalışmışlar, tebrikler. ancak bir halta benzememiş. şafak sezer konuk olmuş oraya. üç kişisiniz, hiçbiriniz adam gibi bir hazırlık yapmadınız mı? adama kutsal damaca'nın senaristi kimdi, unuttum diye soru sorulur mu? ilk sinema filminiz neydi diye soru sorulur mu? yeni mi tanışıyorsunuz. program açarken sözlüklere ayar atmaya çalışacağına akıllı evlatlar, program başlamadan sözlük açıp, iki damla da yazı okusalar fena mı olur? öyle kendi tatlarında eğleniyorlar işte.

ayrıca bir de anket yapıyorlarmış sanırım. üniversite sınavı değişsin mi, değişmesin mi diye soruyorlar. üniversite giriş sınavı değişti, bunların haberi yok. değişiklik hakkında ne düşünüyorsunuz, diye sorsalar neyse. kısacası bir pazar günü için gereksiz bir televizyon organizasyonu.
  • sansure hayir diye bas bas bagirilmaya calisilan su donemlerde, " bence insanlarin eksisozlukte ne yazdiklarina bir sinirlandirma kontrol getirilmeli" benzeri bir cumle kuran genc bir bayanin sundugu program. umarim bu genc bayan yasakci zihniyete sahip oldugunu biran once farkedip kendini duzeltmeye caba sarfeder.
    edit: nick blender a tesekkurler bahsettigim bayanin adi duygu cetinkaya imis.
  • var mısın yok musun yarışmasının canlı yayınlandığını sanan sunucuları olan program.
  • aradığı 4.'yü bulmuş olan programdır.
    not: acun şu anda okeye dönüyor.
  • "siz gençsiniz, çıkın konuşun" diyen bir yapımcısı varmış. muhteşem yeni bir formatla, muhteşem ötesi sürprizleriyle çıkmışlar konuşuyorlar maşallah. şafak sezer hakkındaki "sürpriz" vtrde eşini, bacanağını, kaynanasını konuşturmuşlar; "sürpriz" konuk olarak da kızını getirmişler. adam ne kadar şoke oldu bu sürprizler karşısında, gözlerime inanamıyorum. zorla gülmek için terleyip durdu.

baskın sunucu formatındaki ablamız da erkek sunucuya laf sokma çabasında nedense. "ekip arkadaşım da beni anlamamış" gibi bir cümleyi canlı yayında, yanındaki adamı göt etme pahasına kurabildi.

sözlükten yakınmak da bu işin pis bir reytingi haline geldi. diğer tarafta yaprak dökümü'nün tekrarı daha cazip değerli sunucu bağyan arkadaşım. en azından o aynı bölümün ikinci kez gösterimi. senin programın ise aynı formatın ellinci kez önümüze sürülmüş hali. bırakın artık şu ünlülerin çocuklarıyla çekilmiş fotolarını göstermeyi. hakkını veremeyecekseniz yapmayın bu işi.
  • uzun zamandır ihmal ettiğim psikoloğuma gitmeyi tekrar aklıma koymuş olan programdır. ve evet, biliyorum ki bu entry de okuyup yaptığınız bu güzellik nedeniyle gururlanacak, ve hatta koltuklarınız kabaracak. lakin sakın ola ki kabarmasın. zira istihza yüklü bir entry dir bu. ve malesef, anlayamayacağınızı düşünerek, hiç huyum olmadığı halde entry mi açıklama yoluna gittim. afacanlar sizi.
  • türkiye'nin internet üzerinde en acımasız sansür mekanizmalarında birine sahip olduğunun farkında olamayacak kadar dünyadan habersiz bir kızcağızın özgürlüklerin sınırlanması taraftarı olduğunu açıkladığı program.
  • "özgürlüğün de kısıtlanmasının doğru olduğunu düşünüyorum" mealli bir söz de söyledi bu programı sunan kız. ve şimdi ben onu kıskandığım için yazıyorum buraya. o televizyona çıkabiliyor. ben çıkamıyorum. sakın saçmaladığı için, yanlış olduğunu düşündüğüm şeyler söylediği için yaptığım bir eleştiri sanılmasın bu. kendisi benin için ulaşılmaz olduğu için böyle yapıyorum. bir çıkabilsem tv'ye, oturabilsem karşısına, ilan-ı aşk edeceğim kendisine, biad edeceğim kıymetli düşüncelerine ama heyhat yalnızca bi klavye kabadayısım ben.
hesabın var mı? giriş yap