• kimdir, nedir, necidir bilmem. twitter'da denk geldi öyle gördüm.

tek diyeceğim; bu tip giyimden hoşlanan erkeklerin net biçimde sapkınlığı vardır.
    bu kızlara bu aklı kim veriyor bilmiyorum, son günlerde aleyna tilki midir nedir o da aynı ucuz numarayı kullanıyor ve gariptir alıcısı çok bu giyim tarzının.
    tehlikeli, çok tehlikeli.
    ancak bir sapık, çocuk gibi giyinen birini çekici bulur.

20'li yaşlarında bir kız; küçük çocuklar gibi giyinip, kendini o şekliyle cinsellik objesi haline getirmeye çalışıyorsa bu suçtur arkadaşlar. küçük kızların izlediği çizgi filmleri bluza bastırmış onu giymiş. hatta şimdi gördüm emzik paylaşmış yahu emzik. bu stili oluştururken vermeye çalıştıkları alt metin çok açık değil mi?

bunların bunu bilerek yapacak zekaya sahip olduklarını düşünmüyorum. muhtemelen stil danışmanı veya menajer yönlendirmesiyle bu iğrençlikleri yapıyorlar.

pedofili'ye özendirmek de en az pedofili kadar iğrençtir ve suçtur.
    küçük çocuklar gibi giyinip kendilerini cinsellik objesi olarak internet ortamına sunuyorlar. neresinden tutarsan tut rezillik, neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.

edit: instagram hesabından bu entry ve sonrasında kendisine yönelik başlayan suçlamalar üzerine açıklama yapmış ve bizi "çirkin ve kirlenmiş bakış açılarına sahip olmak" ile suçlamış, "mide bulandırıcı"ymışız biz.

küçük kız çocukları gibi giyinip seksi pozlar vermesinde sakınca yok yani :))
    yaa diyorum ya, bunlar bunun ne anlama geldiğini anlayabilecek kapasitede değiller. aklı sıra "life style" diyerek işin içinden çıkıyor. 20 küsür yaşında eşşek kadar kızın emzik paylaşması, küçük kız çocukları gibi giyinip kendini o haliyle cinsellik objesine dönüştürmesi normal yani.

bunlar sığınabilecekleri en alçakça yere sığınıyorlar. bizim bakış açımızı "ahlaksız" diye yaftalayıp, kendi rezilliklerinin görmezden gelinmesini istiyorlar. akıllarınca bize "tüüüü, bu mu aklınıza geldi buradan. hastalıklı bakış açınızla bizi kirletmeyin. bunlar lifestyle şeyler" diyerek sindirecekler bizi. güya "çocukluğumuz aklımıza gelsin" diye emzik paylaşmış kdlsjflksdfjdkslf

yemezler canım, yemezler.
    yapmaya çalıştığınız "imaj" çok açık.
    alan memnun satan memnun diye ses çıkarmayacak değiliz.
    bu hikayedeki kötü taraf; açıklamanda yaftaladığın gibi biz değiliz. bizzatihi sensin.
  • youtube'da çokça zaman geçiren biri olarak iki videosunu izledim birinde kendisini otobüste görüp beğenen beğeniyi tacize götüren birinden bahsediyordu ötekisinde ise ispanya'da metroda birini beğeniyor o kişinin haberi olmadan fotoğrafını çekiyor ve hatta videoları sayesinde onla tanışmayı istiyordu. ee duru'cum bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sen de habersiz fotoğrafını çektiğin kişiyi taciz etmiş olmuyor musun? ki türk hukukunda yaptırımı olan bir mevzu yani belki karşındaki kişi bundan hoşlanmayacak sen yapınca ay aşık oldum başkası yapınca ıyy pis sapık mı oluyor.
    not: birine saplantılı olup takip etmek rahatsız etmek de habersiz fotoğrafını çekmek de yanlış şeyler.
  • video'larına baktıktan sonra çocuğumu nasıl yetiştirmemem konusunda fikir edindim. fazla yargılamadan, büyük konuşmadan kapattım. mazallah başıma falan gelir. o ses, o konuşma, o vıcık vıcıklık...
  • eğitimsizliğin ve cehaletin starbuckstaki kahve isimlerini bilmekle gidirilebileceğine inanan kesim tarafından sevilen, saçma sapan videolar çeken youtube kullanıcısı.
  • memesinin açılma anısı günde yaklaşık 500 kez karşıma çıkan youtuber.

alakalı alakasız her yerde bu video. örneğin en son queresma'nın direkten dönen topunu izliyordum.

ülkede para kazanmak hakikaten çok kolay, galiba biz malız. :(.
  • aşırı sevimsiz, ünlü olma çabasındaki, ecnebi mimikli youtuber. kaşı gözü ağız hareketleri tokatlama isteği uyandırıyor. darbe videolarını izlerken gördüm bir videosuna zor tahammül ettim; bir tanesi bile komik olmayan anılarını ağzını yayarak ilkokul çocuğu gibi aynı cümleleri tekrarlayarak anlatmanın komik olmadığını biri söylese keşke.
  • türkiye'nin italya'dan çok daha modern olduğunu internet ve starbucks ile ölçen beyin yoksunu bir kadın. benim için sorun türkiye'nin italya'dan daha modern olması değil, bu modernlik seviyesinin ölçüldüğü değerler. sen macbook ve iphone'nu al git starbucks'a otur. değişim programı senin gibi beyinsizin neyine? seni değişim programıyla italya'ya gönderen üniversitenin amına koyayım.
  • (bkz: fatmagül'ün yengesi)

aynı.

ayrık memeyse ayrık meme.
  • penise benzer emzikli seker fotografi paylasmasini masum olarak gostermeye calisanlar gidip ya tedavi olsun ya kendini oldursun. boyle sapiklarin bu dunyadan temizlenmesi gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap