şükela:  tümü | bugün
  • kasım 2016 ekonomik darbesine karşı başlatılan sivil kampanya.
    15 temmuz darbesinden ülkemizi kurtaran vatanperver ak partili kardeşlerimiz demokrasi şehidi olarak tarihe geçtiler. şimdi ekonomik darbe ile karşı karşıyayız. bu ekonomik darbeyi atlatmak için görev yine vatanperver ak partili arkadaşlarımıza düşüyor. bu arkadaşlar ekonomik darbeyi önlemek için evlerini, arabalarını satıp iktidara bağış yapmaları gerekiyor. haydi ak gençler, ak büyükler sorumluluk büyük.

reis'imizi, vatanımzı bu alçaklara yedirmeyelim!
  • sadece kulak arkam kaldı. iş görürse hemen bağışlamaya hazırım.
  • karşı komşumun 3 aracından birini satışa çıkararak katıldığı kampanya. bir başka arkadaşım versace başörtüsünü satıp salı pazarından aldığı baştörtüsünü kullanmaya başladı. reis, dik dur eğilme bu halk seninle.
  • katılıyorum. malları verelim gitsinler. ne geldiyse başımıza onlardan geldi zaten.
  • seçmen sayısında inanılmaz düşüşe sebep onu olacaktır. hele malum parti seçmenin çoğu mal olduğu için sıkıntı olur.
  • zaten çalıyorlar daha ne verelim ne istiyorsunuz mk
  • mal derken herhalde götümüzü kastediyolar zira bence özellikle makarna kömür tayfasının önümüzdeki günlerde mal olarak verebileceği tek sey götleri olacak.

marketten sadece sut ve brokoli pırasa gibi mevsim sebzeleri, marul havuc vs. salata malzemeleri, ekmek, simit alıp 65-70tl ödedim. siz ne yiyip ne içiyosunuz da bide malınızı devlete veriyosunuz ben anlamadım.