• 1.60 boyların fındık kurdu gibi bi hatunla tanıştım ve aşık oldum sanırım. nolur bu sefer olsun ya.
  • kafam allak bullak. odaklanamıyorum. keyif aldığım bir şey kalmadı. ne yapacağımı bilmiyorum. öğrendiklerimi unuttum ya da uygulayamıyorum. uyuyamıyorum. düşünemiyorum. karşı koymaya çalışıyorum lakin mümkün değil koyamıyorum.

her bir hücrem. hücre değil vücudumdaki her bir atom yana yakıla itiraz ediyor. karşı koyamıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum.

ben uzun zaman sonra ilk kez ne yapacağımı bilmiyorum.
  • çok seviyorum lan. aşk falan değil bu. onca yıl aynı evi paylaşmışız, birbirimizden başka arkadaşımız kalmamış, ailesi olmuşuz birbirimizin. tamam bok gibi giden şeyler var, ama biz lan. biz?! gene iyileşirdik. neler atlatmadık mı beraber. son büyük kavgamız iki kırık vertebrayla bitti. çok kötüydü. ama iyileşirdik be. ölücez ya bigün, iyileşirdik, daha da kenetlenmiş çıkardık. adam doğum günüme saatler kala ayrıldı. neymiş evlenmiyormuşum. zamanında bana bunu yazdıran adam (bkz: #28554970) şimdi bok gibi bıraktı beni. bir de o kadar sakin ki, ben elime geçirsem parçalayacağım, "ben seni seviyorum ama kararımdan dönmeyeceğim, herkes yoluna baksın" falan diyor. sözlük. zaten her şey bok gibi gidiyor. canım çıkıp gidecek gibi hissediyorum. ama hiçbir şey olmuyor.

edit: sevgilisi varmış -insert cinsiyetçi olmayan küfür- . kendi yatağımda bastım. tam bir illüzyon parçalayıcı deneyim. şimdi orda burda öpüşüp koklaşarak geziyorlar. anlamadığım, insanlar neden dürüst olamıyor? evlenmek istiyordu üzerinden 1 ay ancak geçti? nasıl. meeeh.
  • az önce bir anime izledim. türkçesi ateşböceği mezarlığı (bkz: #66236252) yarım saattir ağlıyorum.

bir çok özelliğimi sevmem ama vicdanlı bir insan olduğumu, en azından bu özelliğim olduğunu düşünüyordum. geçenlerde acelem vardı küçük bir suriyeli çocuk para dileniyordu ve ağlıyordu. hava yağmurluydu üstü çamurdu. ınsanlar dönüp bakmıyordu bile. ben de bakmadan geçtim. şimdi kendi insanlığıma lanet okuyorum. ben iyi bir insan da değilmişim bunu anladım. kendi bencilliğim, acelem bir çocuğun ağlamasından önemliymiş. belki suriyeli değil de normal giyimli bir çocuk yolda ağlasa durur yardım ederdim. ama suriyelilerin yanından hergün geçip gitmeye alıştık.

artık kendim dahil kimseye inancım kalmadı. hepimiz ikiyüzlü, tembel, bencil, anlayışsız canlılarız. umarım yakında kıyamet kopar .madem ki bu dünyaya o kadar acı yaşattık, daha dünyayı tanımayan çocukları türlü acılarla tanıştırdık, madem ki yaşatmayı bilmiyoruz o zaman hep birlikte ölelim
  • şahsi hayatım kötü gidiyor. allah'tan hayatımda bir kadın yok. bir de o'nun siktirip gitmesiyle hayatımı sikip atamazdım.
  • metrobüse binmeden büfeye uğradım, "çingene" bir ufak kız vardı, karnım acıktı sosis alır mısın dedi, o kadar bozukluğum yoktu, bisküvi seç dedim, negro benzeri bir şey istedi, uzattım bisküviyi. teşekkür etmedi, gülümsemedi, herhangi bir ifade yoktu yüzünde. kafasını çevirip az ilerde annesine doğru gitti. annesine verdi elindekini, sonra yerine döndü.
  • ılkokul ucuncu siniftayken babami isten çıkarmışlardı annem zaten calismiyodu cok fakirdik tenefüslerde kantinde uzun sira olurdu ben de param olmadigi halde sıraya girer sira bana yaklasinca cikardim kantine gidecek parasi yok demesinler diye bu da böyle bir animdir
  • bütün 14 şubat'lara tek başıma girdim.
  • istediğim hiç bir şey hiç bir zaman olmuyor

amını siktimin.
  • sosyalleştim bende sizin gibiyim demek için instagram kullanıyorum. akrabalarım asosyal demesin ve kaç kişi tanıyorum diye düşününce rakam çok çıksın diye ne yaptıklarını merak etmediğim insanların facebook beğenilerini beğeniyorum.dışarda ölsem arayıp sormayacak insanlarla iş yerinde yüz yüze geldiğimde kankacım diye başlayan yılışık muhabbetlerin içinde buluyorum kendimi.insanlar bana işi düşünce arayıp beni sorsun diye telefon kullanıyorum.kendimle dalga geçince gülen ama kendileriyle dalga geçince agrasifleşen egolu kardeş dediğim insanlarla takılıyorum.
    neden bunu yazdım bilmiyorum ama durum bu. sanırım ve umarım en kısa sürede bu dar alandan kurtulur ve zor durumda neden diye sormadan koşacak insanlar çıkar karşıma.
hesabın var mı? giriş yap