• (bkz: buyrun benim)
  • örgütlendiklerinin ispatıdır bu merkez. olmaz vesilelerle gelip dayanırlar kapınıza. misal hiç de üzüntülü ya da komik olmayan bir entarinizi bahane edip "ühühühühhü ne kadar hüzünlü yoksa sümbüldede'yle aşk mı yaşıyorsunuz?", "ahahahhaha ne kadar komik, ayrıldınız galiba?" diye sorular sorup kaynak yaratmayı denerler. başkalarının başkaları adına yazdıklarını, aynı adın altında yazan başkalarına da yollarlar. "ne kadar hisli yazmış.. aşk işte!" bu da üçüncü şahıslardan potansiyel aşıkların kankalarından kaynak yaratma çabasıdır. olmadı başlıklar açarlar. yani bunlara sorsanız kimin adının altına yazsanız veriyorsunuzdur, silseniz vermeyeceksinizdir artık. bakmayın "bayan" diye sıfat giydiklerine erkek olup bayanları da variddir.
  • kapı girişinde "dedikodu yapanın değil, dinleyenin ürünüdür" yazan merkez. rahmetli babam öyle derdi. dolayısıyla asil üyeleri arasında dedikodu yapıp laf taşıyanların değil, kendilerine taşınan dedikoduyu dinleyenlerin de bulunması gerekir. öyle valla. kıssadan hisse: anlatıyorlar demeyin, dinlemeyin.
  • bayanlara yönelik yeni yeraltı şebeke. erkekler için olanı ise 6 yaşını doldurmuştur.*

(bkz: eksi sozluk sex database)
  • olmayacak durumlara düştüğünüzde yanıbaşınızda bitiveren yardımsever bir merkezdir.
    misal, en saf duygularınızla (ya da saf değil ama sana ne?)yazıverirsiniz bir badinin altına:
    "altın makas, sarı lale, kurban olayım o yare"
    hoop, düşer bu merkez üyelerinden biri peşinize:
    "aah ah, sizi de kandırdı değil mi? bu adamın mağdur ettiği sözlük bayanları birleşip dernek kuracak nerdeyse. dikkatli olun!"
  • -esdbdm nasıl yardımcı olabilirim?
    -mmm ben hem güzel hem akıllıyım
    -hanfendi buyrun ne konuda aramıştınız?
    -ama çok zor biliyor musunuz hayatta işim offfff offffff
    -hmmm.hanfendi bakın burası çok meşgul bir yer lütfen merak ettiğiniz şahıs ile ilgili gerekli bilgileri verin
    -panikatak var bende, bünyem çok hassas inanır mısınız, benim gibilere özel bir hastalık bu
    -hmmm. hanfendi bizi neden aradınız pardon?
    -illa ki birisinin dedikodusunu mu yapmam lazım, ben kendimden bahsetmek istiyorum sadece ve sadece kendimdem tamam mı! neden kimse beni anlamıyor, kaçırıyorsunuz bakın benim gibi cevheri şu hayatta bir daha rastlayamazsınız benim gibi birisine!
    -..
    -offf offf hayat ne zor, ben ne bahtsız bir bayanım! tüm dünyayı dolaştım derdimi anlatamadım. nereye gitsem hep kıskanıyorlar beni offf off. şaşmamalı yalnız oluşuma tabii, çekemiyorlar.
    -tamam sizin bilgilerinizi girelim o zaman veri bankamıza elbet birilerinin dikkatini çekeceksinizdir (!)
  • sloganı "300 piranhanın bir ineği iskelede çevirmesinden daha çabuk" olan oluşum.

not: ilk sloganları olan "plainwalker'dan bile daha çabuk" hukuki yaptırım tehditleri sonrası kaldırılmıştır.
  • - alo
    - buyrunekşisözlükdedikoducubayanlardayanışmamerkezibenayşenasılyardımcıolabilirim?
    - yavaş konuşarak başlayabilirsiniz.
    - pardon efendim işten kalma alışkanlık nasıl yardımcı olabilirim?
    - x hakkında bilgi istiyorum.
    - bir saniye hatta kalın bakıyorum.
    - bekliyorum
    - oha!*fısıldaşmalar* kızgörüyomusunadamıneleryapmışibikbikbikbikbibkikbibkikbikbkibibkibbik
    - noldu be?
    -*fısıldaşmalar*şununladayapmışbununladayapmışşunabunudemişvayolayabakgörüyomusundursonrakonuşuruzhattabekliyolarşekerim
    - aaaaaaaaloooooooooooooo
    - efendim bilgisayarlarda sorun vardı hallettik istediğiniz bilgileri şu anda mailinize atıyorum. kontrol eder misiniz?
    - tamam bakıyorum hemen.
    - *fısıldaşmalar*aykapamadıhalayaşuadamabakamadıkbıkbıkbıkbıkbıkbıkbık
    - vay be
    - efendim?
    - kendimle gurur duydum be.
    - anlamadım?
    - yok bişey işine bak sen hadi iyi günler.
    - iy? iyi günler.
15 entry daha
hesabın var mı? giriş yap