şükela:  tümü | bugün
  • hayret hiç kimse entry girmemiş .öyleyse ilk bana nasip oldu.
    bu hanım kardeşimiz 1993 yılında doğmuş,dedesinden aldığı saz ile türküler söylemeye başlamış. lise eğitimidir,konservatuar eğitimidir,yarışmalardır derken ilk albümünü "bi haber" çıkarmış.türküler söylüyor hemde ne türküler,içimi yakan türküler. türküleri güzel, sesi güzel, kendiside öyle. işte öyle biri bahtı açık olsun diyor ve başarılar diliyorum.
  • güzel ve duru bi sesi olan genç bi arkadaş...

yolu açık...
  • itü tmdk'dan geçtiğimiz yıl dereceyle mezun olmuş, ayrıca bir dönem trt istanbul radyosu thm gençlik korosu'nda görev yapmış, pırıl pırıl bir ses ve yorum kabiliyetine sahip, genç bir yorumcudur.
    aslen imranlı'lı imiş.
    esen müzik'ten çıkardığı bihaber adlı albümü epey ilgi görmüştü.
  • şöbiyet tatlısı gibi bişey. etkilendim.
  • gunesin kizlari dizisindeki ikizlerden buyuk olan ( adini bilmiyorum ) ve o ses turkiye'dan aydan karisimi bir fizige sahip kisi.
  • uzun süredir takipte olduğum müthiş yetenek. ayrıca kendisine olan hayranlığım aşık olma seviyesine doğru gidiyor haberi olsun. allah sahibine bağışlasın mümkünse o ben olayım. neyse lafı çok uzattık.

düşünsene evde şu güzellikte bir hatun var ve saz çalıp türkü okuyor.
  • gayet sıradan bir sesi olan kızcağız. trt müzik'te pazartesi akşamları yayınlanan bir programın sunucularından. belli ki torpili var.