• koluna bir kerizi taktıktan sonra kızlarla daha iyi anlaşmaya başlayacak olan kızdır.
  • yalancının tekidir. "etrafımda götümü kaldıran bir grup abazan olması hoşuma gidiyor, hem arada işimi yaptırıyorum, bir şeyler ısmarlattırıyorum" diyemediği için "ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum yeaa:/" der, bi de sevgilisini krizlere sokar. zaten egosunu tatmin eden erkekler hep etrafında olduğu için sevgilisine de gereken ilgiyi gösteremez, çünkü ondan istediğini alamasa da istediğini verenler var. (bkz: uydu erkek)

bunu diyen kızdan direkt "kaçın". o kadar diyorum.
  • sami abinin bu olay için önemli sözleri vardır.
  • kizlar onu cekemiyordur.
  • ya geç abi. bu lafı diyen hangi kızı tanıdıysam hepsinde aynı sendrom var;

her an sex çıkabilme ihtimali, heyecanı, beğenilme egosu, daha çok reddedip haz alması vsvs...

evet kadınlar birbirini çekemezler o yüzden bazen bir kadının dertlerini erkeklerle paylaşması bazı konularda objektif destek almasını sağlayabilir ancak ne demek "erkeklerle daha iyi anlaşıyorum"? kimi sikiosunuz abi?

bi erkekle bi kadın ne olursa olsun fiziki olarak bir kusurları yoksa her zaman ama her zaman cinsel dürtüler içinde olurlar. hormon diye bişi var. bilimsel bir gerçek bu. 2 hafta 31 çekme, sevişme taş gibi bi kız yatsın bacağına film izleme hesabı eğer ereksiyon olmuyorsan siktir git doktora görün. kandırmayın kendinizi.

bekarken de her zaman erkek arkadaşlarımla takılırdım. bir kadınla takılacaksam her zaman aklımda seks olurdu. arkadaşım da olsa. gelirdi aklıma. gelir çünkü herkesin aklına. bak gayet modern kafalı hatta bir çoğunuza göre aşırı modern biri olarak söylüyorum bunu.

kadın erkek kankalığı ve "erkeklerle daha iyi anlaşıyorum"culuk tamamen safsata. yakın arkadaş olarak 30 kadar samimi olduğum denyo var desek hepsi ama hepsi aynı kafada. bunların da hepsi üni yada yüksek lisans mezunu adamlar.

neyse ne uzatıorum amk. yok öle bişi işte.
  • erkeklerle daha iyi anlaşan kız yoktur meriçler vardır.
  • + ezgi ne yapıyorsun
    - erkeklerle daha iyi anlaşıyorum burak, ne yapiim ^_^
    + hımm, oldu o zaman
    - kızların vırvırı hiç çekilmiyor valla,
    + doğru
    - ay bütün gün cırcır da cırcır, kafa bu canım,
    + hımm,
    - aa, öyle değil mi bebeem ama,
    + öyle öyle tabii,
    - bak ne diicem burak, bizim şey vardı ya hani...

daha iyi anlaşıyormuş.
  • berkecan sohbetlerinden sıkılıp düzgünce muhabbet etmek isteyen kızmış, kıyamam. :(

yahu gören de kızların paso geyik yapıp erkeklerin ülke sorunlarından, kuantum fiziğinin detaylarından, atom parçalamanın inceliklerinden falan bahsettiklerini zanneder. kızların ne kadar boş lafı varsa, erkeklerin de vardır; ayrıca zannettiğiniz gibi sürekli erkeklerden konuşmuyoruz. öyleleri de var elbet ve zaten ben de tahammül edemiyorum onlara. ama "pfff kızların geneli ne kadar salakkk!!! iyi ki erkekler var <3" diye dolanmadım. birincisi, kendi hemcinslerini "aptal" diyen kızlardan zerre hazzetmiyorum, o nasıl bir ezikliktir, o nasıl kendini erkeklere kabul ettirme çabasıdır! ikincisi, kızların ve erkeklerin konuları farklı olsa da aynı boşluk vardır ikisinde de.

uzun lafın kısası erkeklerle daha iyi anlaşan kız ya ortamın maskotudur, ya da erkeksidir; istisnalar olmakla birlikte. hele bu özelliğiyle övünüp kadınları aşağılıyorsa gerizekalıdır; kendine güveni yoktur. erkeklerin hoşlandığı şeylerden hoşlanıyorsa genelde erkeksidir, yine istisnaları tenzih ederim.

biz sağlıklı beslenmeden, tırnak bakımından falan konuşunca boş muhabbet; erkekler futboldan, arabalardan konuşunca harbi muhabbet. ben de bunu anlamıyorum.
  • kaça anlaştığını merak ettiğim kızdır.
  • hep yanlış anlaşılacaktır.
hesabın var mı? giriş yap