• ... liman'dan kitabı çıkmış bir şair
  • dünyanın en garip adamı. hep şaşırır ama çok öğrenirsin onunla birlikteyken. tasarımcı, şair, eylemci, dost, yaratıcı, iddialı. bir bakarsın sabah olmuş. en keyifli okul. gerçek adı ese ese'dir. daha ne diyeyim. ultravizyonist.
  • "ne bu yahu?" siiri panolarda gezen, "burnundan kan gelen adamin kilcal damari" diye siir kitabi cikmis liman insani.
  • (bkz: olabilmek)
  • harika siirleri olan farkli bir insan.
    neredeyse cinsiyetini belli etmeyecek kadar duygusal ve zeki siirleri var.
    garip bir sekilde aklinizdan gecenleri kelimelere dokmek konusunda atilla atalay'a benziyor. sizden daha iyi anlatiyor dusuncelerinizi.
  • ozellikle gurultu siiri okunmalidir. ilk kitabi icinden hic kimsenin gecmedigi ben'de yer alir bu siir.
  • hiçin içi, burnundan kan gelen adamın kılcal damarı ve içinden hiç kimsenin geçmediği ben şiir kitaplarının sahibi, msü ve mü güzel sanatlara (ve dahi eskişehir, ytü vs.) onlarca öğrenciyi sokmuş eğitmen, sanat kuramı ve sanat felsefesi üzerine engin birikimiyle hoş sohbetler ve uzun geceler adamı, grafik ve endüstri ürünleri tasarımcısı, ressam dost
  • diger liman yayinlarindan farkli olarak kitabinda hem basliklarin hem de siirlerin buyuk harflerle yazilmis olmasiyla dikkat ceken sair.. ayrica kitaplarina degisik isimler secmekte ustune yok..
  • an itibariyle, internetten şiirlerini indirebilme şerefine nail olduğum, liman'dan aldığım kitaplarına gözüm gibi baktığım ve de şiirlerine bayıldığım insan. güzel bir nostalji oldu.
  • oha lan benim böyle ismim olsa ben de şair olurum.
hesabın var mı? giriş yap