• az önce aşağıdaki gibi bir diyalog yaşanan program ;

- nerelisin ?
    - izmir.
    - neresinden ?
    - manisa.
  • erkek: makbule hanım isminiz ne anlama geliyor?
    kadın: makbule, makbule geçmek...
    erkek: benim adım da ahmet. güçlü demek.
    kadın: peki isminiz gibi güçlü müsünüz?
    erkek: evet
    kadın: o zaman açılsın paravan.
  • az önce canlı yayında bir kadının "yalnızlık benim için evin kolonlarına sarılmaktır, o duvarlardan bile elektrik almaktır." diyerek durumunun zorluğunu açıkladığı program, jamiryu!
  • üniversitede ders olarak okuttuğum tek program.

not: rektörüm.
  • bugunku programdaki katilimcilardan bir kadin, maddi durumum yok diye cocugunu babasina birakmis, ki nafaka aliyor ve ailesiyle yasiyor. ve de diyor ki, ben evlenirsem cocugumu yanima alamam, cocuk buyuk sorumluluk valla! ona gelen kismeti adamin 2 cocugu varmis, cocuklari anneleri istememis! bu adam da bakamam yea ben bunlara, duzenim yok deyip cocuk esirgeme'ye birakmis! ama ayni adam duzeni yokken uckurunun pesinde taa tv'lerde kari aramaya gelmis ama. ne diyim her ikisin de allah belasini versin. hic kivirmayayim, programi gayet seyrediyorum. ama bunlar gibi yaratiklari gordukce insanlardan tiksiniyorum.
  • yaşı 60'larda olan bir amcanın talip olduğu kişiye aşağıdaki soruyu yönelttiği program:

- gece denize girer misin?
  • öyle insanlar, öyle davranışlar görüyorum ki burada, lan diyorum ülke olarak bu beyinlerle bu noktaya iyi gelmişiz. yeminle...
  • tv' de izlemediğim ve hergün bıkmadan usanmadan sunduğum program.

not: esra erol'um.
  • erkek : (bir anda)65 kuruşu üçle çarpar mısınız?
    kadın: hayır çarpamam, ben duygusal bir insanım, matematiğim o yüzden pek iyi değil.
    erkek: peki o zaman teşekkür ederim
    esra erol: neden olmadı?
    erkek: elektrik alamadım.
  • --- spoiler ---

+ ispanyol dansları yapabilen erkeklerden hoşlanırım.

- oraya gitmedim..

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap