• şahsen doğal ve samimi buluyorum. magazinsel değil. polemiğini hiç duymadım, görmedim. başarılı bir komedi oyuncusu. içi kıpır kıpır ama vıcık vıcık değil vesselam. ekranlarda daha çok görmek istiyoruz.
  • hakkinda aksam aksam 15 entry girildigini görünce evet videosu cekti sandim picler.
  • hafif kafası güzel gibi. insan hani iki duble rakı içer de böyle bi rahat olur falan ya. o rahatlığı görüyorum işte ben bu hanımefendide.
  • yıllar önce katıldığı serdar ortaç'la hep beraber denen salak programda türkçe şarkı hiç bilmem ben, hep mariah carey dinlerim diyip dururken tv8'deki uzman avında farketmişimdir ki bilmediği türkçe şarkı yoktur. bu saçma bilgiyi niye verdim onu hiç sormayın tabi.
  • kısa saçın kendisine hiç yakışmadığının birisi tarafından kendisine söylenmesi gereken kişi.
    oysa ki yüzü ne kadar da güzel... üstelik yıllar geçse de hiç yaşlanmıyor.

bir insan ancak bu kadar kendisine hiç yakışmayan saç modeli konusunda ısrar eder.
  • bu hanım kızımızın burnuna estetik operasyon yapan doktorun hekimlik lisansı , iptal edilmelidir.
    doktor , estetiğe ve tıp bilmine ihanet etmiştir.
  • uzun araştırmalar sonucu ömer danış'ın alacağım adlı şarkısının klibinde oynadığını farkettiğim oyuncu. ayrıca bu klibi ibrahim tatlıses yönetmiştir. daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler tarihi osmanlı mecbuasının 1943'üncü cüzüne bakabilirler.
  • avrupa yakası'ndaki şımarık kız rolünü, hayat felsefe olarak benimsemiş ve o zamandan beri rolden çıkamamış sevimsiz.
  • müjdat gezen sanat merkezi'nden yeteneksiz olduğu gerekçesiyle kovulan,massive attack dinleyen oyuncu
hesabın var mı? giriş yap