• kendisine hergün gayrettepe de rastlamanız mümkündür.zira kendisi orada ikamet etmektedir.
  • eski basbakanlardan recep peker'in fazlasiyla "sikici" gorunuslu oglu.. nokta'nin 80'lerdeki bakirelik konulu bir sayisinda kapakta resminin yer almasi, epey guldurmustu bendenizi zamaninda..
  • yillar once bodrum da bir tatil koyunde karizma yapip hatun tavlamaya calisirken gormustum. sonunda 35 lik bir teyzeyi goturebilmisti

5 yıl sonra editi: ulan 35 yaşında teyze demişiz, yaş oldu 35 amca mı olduk şimdi biz. vay be.
    bi beş yıl daha sonrası: yaş 39 falan.

kaç sene sonrası bilmiyorum editi: yaş 48, 35 yaşında hatun çıtır kalıyor şimdi. ilk entryi gireli 20, bahsi geçen olay yaşanalı 27 sene olmuş
  • iffet isimli filmde mujde ar in kafasini arabanin camina sikistirdigi anda yaraticilik adina takdirimi toplamis insan.

sonra otomatik camli arabalar cikinca rahatladi orman ortama giden bayanlar, zira guvenlik onlemi olmasi acisindan camlar o kadar sikmayacak sekilde ayarlandi bogulma olasiliklarina karsi ve fakat orman ortam romantizm kadar tehlikeleride barindirir ki susayim ben artik.
  • 80'lerin idollerindendir kendisi. pek bir begenilirdi o zamanlar... turevi icin (bkz: kenan kalav), ama evet, faruk kenandan daha iyidir elbette...
  • yaklaşık bir saat önce arabasıyla* boğaziçi köprüsünde sanırım hız testi yaparken(çünkü ne yapmaya çalıştığını tam olarak anlayamadım) bir dolmuşa çarparak dolmuşun neredeyse köprüden uçmasına sebep olan 9 insanın hayatını tehlikeye atan kişidir. bir de arabadan indikten sonra bir poz yapışları vardır görülmeye değer. ne de olsa oyunculuğu iyi biliyor.
  • neredeyse benim ölümüme sebep olduğu için allah bildiği gibi yapsın dediğim kişi
  • son olarak bundan üç yıl önce tarık tarcan, tuğba özay, çağla şıkel'in falan oynadığı zehirli çiçek adlı bir dizide küçük ama önemli bir rolde görülen 80'li yıllar türk sinemasının bir oyuncusu. (diziyi çok seviyordum, sonra niye kalktı bilmem.)
  • bole bilimum yabanci karete filminde ya kotu adam, ya kotu adam yardimcisi, arada sirada da esas olgan olarak rol yapan bir kareteci elemana benziyor feci andiriyor.
  • faruk peker. nam-ı diger cemil.. bi dönem gencliginin fantezilerinde cıgır acan, kızların araba icinde biraz daha cekingen olmasına sebep insan.
    sakallı bıyıklı manken ekolunun ilk temsilcilerindendi, sonra kendisini bi ara sinemaya verdi senaryo falan yazdı. ama tum özgecmi$ine ve yurt dı$ı tecrubesine ragmen hala iffet'teki kafayı cama sıkı$tırıp tecavüz sahnesiyle anılır arkada$ sohbetlerinde.
hesabın var mı? giriş yap