• mabel matiz'in gerçek ismiymiş.
  • mabel matiz'in son albümünün adı neden fatih acaba diye araştırırken öğrendiğim gerçek adı.

var olasın fatih reis. seviyoruz seni.
  • siz hiç "r"leri söyleyemeyen,kocaman kara gözleri, kalın kara kaşları, upuzun kirpikleri olan,güldüğünde sevimli ötesi bir insana dönüşen,şımarık, uysal,kedi gibi sevilesi bir erkek gördünüz mü? ben gördüm..çok uzun sürmedi tabi.iyiler çok yaşamazmış.iki sene süren kanser savaşının ardından,onca ameliyattan sonra kaybettiği bacağına rağmen hala gülebilen,ziyaretine gidilince çocuk gibi sevinen biriydi o. siz hiç "seni seviyovum" diyen bir erkek tanıdınız mı? ben tanıdım.. canım arkadaşımdı o benim.hala öyle..
  • fatih iyi müzisyen beğeniyorum. klipleri de oldukça sanatsal.
  • http://twitter.com/fatih_karaca reyhan karaca'nın kardeşi(idi). 2008'den bu yana kanser ile savaşıyordu, dün sabah hayata gözlerini yumdu.
  • şarkı yazanı ve söyleyeni için:

kendinden bile daha önemli ya da var ettiğinden bile önemli kendi için sakladığı nüfüs cüzdanı ismi.
  • istanbuldaki patlamalar sırasında infial yaratacak, yanıltıcı, korkutucu ve bir hekimin bile zor kaldırabileceği kanlı görüntüleri ve haberleri birbirleriyle yarışarak gerek yazılı gerek görsel basından fütursuzca, hatta sanki çok iyi bir halt yemiş edasıyla veren medyayı az önceki basın toplantısı ile uyaran kişidir. aslında çok basitçe, sadece ve sadece ahlak ve vicdan gibi meziyetlerle bireysel otokontrol ile kısıtlanması gereken, vicdan süzgeçine takılıp önümüze gelmemesi gereken görüntüleri kurallarla denetimlerle engelleme çabasındadır. ha yoksa bu meziyetler kural koyup denetlemekten başka çare yoktur elbet.
  • rtük başkanı.. bugün itibarıyla rtük'ün internette herhangi bir şekilde engelleme yapmayacağını, sansür koymayacağını, aksine yurdumuzda internetin gelişimi ve önünün açılması konusunda çalışılması gerektiğini açıklayan başkan..
  • (bkz: mabel matiz)
  • ntv'nin magazinsel bir dönüş yaptığını iddia eden ve bundan rahatsız olduğunu belirten rtük başkanı.
hesabın var mı? giriş yap