• vine tek başına incelendiğinde top havada yön değiştiriyormuş gibi gözükebilir ilk başta. ama burada pozisyon kale arkası da dahil üç farklı açıdan gösteriliyor ve hiçbirinde topun görünmez bir ipe çarpıp yön değiştirdiğine dair bir belirti yok.

zaten görünmeyecek kadar incecik ip topun yönünü öyle sektirip değiştiremez.

hayat dolunun biri de koreografinin teli demiş, koreografi telinin sahanın içinde ne işi var amk.
  • volkan'ın uçarken kullandığı tel o.

beline bağlıyorlar normalde.
    120 kiloluk kaleci bir uçtan bir uca nasıl uçuyor sandınız?
  • görünmez bir obje ise neden tel oluyor ki? tahtadır o tahta.
  • bu pozisyonu izleyip maç tekrarı isteyenler var onlara tek bir şey söylemek istiyorum

ahahahahahhha
  • maalesef olan teldir.

volkan'ın topraklama hattıdır.
    bütün sinirini, gerginliğini toprağa verir.

gayet sakin, efendi efendi oynadı işte.
  • galatasaraylıların 16 yıl sonunda kafayı yediğine delalet eder.
  • o ipi oraya stad yetkilileri çekti. sonuçta maçtan önce hepimiz ilk yarıda galatasaray'ın hücum edeceği kaleye doğru tam da bu yükseklik ve açıyla topun geçeceğini biliyorduk. zaten allah korusun ikinci yarı en kritik anda kendi golümüzü de engellemeyelim diye devre arasında kaldırıldı bu ip.
    stadda olanlar zaten devre arasında ip kaldırma çalışmalarını izledi. tabi lig tv o sırada reklamda, stada gs'li de alınmayınca bizden başka gören olmadı.
    ama itiraf ediyorum yakalanacağımızı düşünmemiştim. hemen de anladınız.
  • twitter yorumu yarmıştır.

hamza çok büyük fbli ?@galadioist 31 dk.31 dakika önce

@adexpeas @iskenderbaydar @chosengs yatır mı var büyü mü var.batıl inançlara inanacağım artık.olmuyor bu stadda aq.volkan bile uçuyor
  • rengi belli olmayan elbise gibi insanı mallaştıran bir şeydir.
    video fake dedim, ligtv'nin sitesinden bakayım dedim lig tv'nin web sitesindeki videoda da benzer şey görünüyor.
    diğer açılardan çekimlerde bir anormallik yok ama o çekimde top bir garip hareket ediyor.

tel değildir ama bizim yönetim yine büyü işlerine girişti herhalde *
  • burak yılmaz ın klasını konuşturmak isteyip aşırtma denemesinden daha garip değildir benim için drogba için aynı şey olsa halat var ulan orda diye delirirdim ama burağa güvenemiyorum
hesabın var mı? giriş yap