• eğer gerçekleşirse (ki çok uzak görünmüyor) malesef adalet mekanizmasın ne saçma boyutlara ulaştığını iyice gözler önüne serecek olan karardır.. fenerbahçe'nin suçu nerdeyse artık sabit ama beşiktaş'ın halen suçu netleşmedi ki görünen o ki herhangi bi suç da ortada yok.. her transfer görüşmesi klübü töhmet altında bırakacaksa bundan sonra işler nasıl yürüyecek merak etmekteyim.. transferi teklifi yapılan futbolcunun da "şike yok" diye açıklama yapmasına rağmen halen ne gibi bir suçla karşı karşıya beşiktaş anlamakta güçlük çekiyorum.. inşallah fenerbahçe yi bitirmek adına beşiktaşı kullanmazlar..
  • kötü bir şey olur tabii de, buna kötü diyenler fener'in suçunun sabit olduğu bilgisine nereden sahipler ben onu merak ediyorum. yargısız infaz fener'e olunca o kadar kötü bir sey değil sanırım
  • biz fenerbahçelileri derinden yaralıyor bu olay.şu tertemiz, şu masum takımı bizim yüzümüzden düşerecekler.yazık bu arkadaşlara.baksanıza bişey yapmamışlar. yapmayın kıymayın bu canlara.
  • bu soruşturma sonucunda beşiktaş ın neden düşmemesi gerekir, soran arkadaşlar şu röportajı iki dakika okuyuversinler..

http://www.elmahaber.com/…ukati-konustu-60314h.html
hesabın var mı? giriş yap