• teleweb'den sonra insana teknoloji kullandigini hissettiren $ahane hizli, i$ik hizinda servis.. garanti bankasi'na kanimi isindiran etkenlerden biri.. yapi kredi'nin 1 ayda acamadigi internet bankaciligi hesabimi 1 saat icinde acmi$ olmalari da cabasi..

http://www.garanti.com.tr/ adresinden hakkinda daha ayrintili bilgi alinabilir.
  • sanal kart ve sanal pos uygulamalarinda oncu olarak, internet uzerinden ali$veri$ yapmayi kolayla$tirici ve daha guvenli kilici ataklar yapmi$tir.
  • (bkz: alo garanti)
  • limitini müşterinin para aktararak belirlediği, bu yüzden "çalınırsa çalınsın banane" rahatlığıyla internette alışveriş yapmaya olanak tanıyan sanal kart & sanal kredi kartlarına sahip güzel sistem...
  • küsuratlı çalışamayan , 0.2 dolarlık borcunuzu ancak 1 dolar ile kapatabildiğiniz (kullanıma kapatılmış bir kredi kartının son borcu) arada kalan miktarı cukka yapan internet bankacılığı.
  • her zaman hizli ve inancima gore de guvenilir olan sistem.
    menusu kolay.
  • vergilerinizi bile site uzerinden odeyebildiginiz, bayram tatilinde cokmemi$ bir kac internet bankaciligi sitesinden biri..

hastasiyim... bir de zamani gecmi$ faturalari odetebilmenin yolunu bulsalar...
  • 18 şubat itibarıyla meblağ gözetmeksizin tüm eft işlemlerinden 500.000tl hizmet bedeli kesecek olan sanal bankacılık hadisesi.
  • artik destekleyen kurumlarda (iski mesela), gecmi$ tarihli faturalari da odeyebildiginiz, allah gibi bir site..

kotuleme editi: "allahi bu i$e kari$tirma!" mi denmek istemi$ ne denmek istenmi$ anlamadim. $oyle bir sinyal dili geli$tirilelim: 2 kotu 2 $ukela "evet" demek olsun, 1 kotu 1 $ukela ise "hayir" demek olsun. tamam soruyorum: allah'in bir begeni sifati olarak kullanilmasindan mi rahatsiz oldunuz? cevaplari bekliyorum, sevgiler.
  • en iyi internet bankaciligidir...digerleri gibi guvenli yapacaz diye kagittan bakmaniz gereken 12 haneli hesap numaraniz, kartinizin bilemme ne numarasinin son iki numarasi gibi denyo sorular somadan hizli ve akilda kalir tek bir sifre ve no ile her an girip cok rahat bir arayuzle tum islemleri "internet bankaciligi for dummies" modunda cok kolay halde sunan icraat...
hesabın var mı? giriş yap