• biz batman'lerin mecbur kaldığı eylem. işten arta kalan zamanda karalıyoz bişeyler. gün yüzü göremedik.
  • insanın kendini en yalnız hissettiği -belki de en cesur- anlar genelikle geceleridir. veya belki de günün muhasebesinin ardından yazar insanlar, içinden geçenleri, kendilerini daha özgür hissediyor olabilirler, bu zaman zarfında.
  • saat 3 olmuş, yarın 11 de eğitim var, 5 saat maksimum uyku hesapları yaparken "ne bok yiyorum lan ben burada?" diye düşündüren eylem.
  • kimi zaman, rastlanılan yeni bir bilgiyi paylaşma heyecanının zaman tanımadığını kanıtlayan bir sözlükçü eylemi. doğal.

ama dayanak bu (bkz: #47118731). sanırım.
  • en saf özüt entrynin hası gece entrysindedir de ondan yaa akıllım.
  • arkadaş evinde yatili misafirliğin getirisidir.
  • çok boktan bir iştir.nitekim çaylaklar kafilesi olarak entrylerimiz zaten gün bitince geçmiş ağacında kayboluyor başka zamanlarda bulunup okunamıyor ve bir de gecenin kör saatinde yazınca kimse okumuyor okuyamıyor.
    çünkü goygoy başlıklar veya entryler yine bir yana ama bazen bazı başlıklara hakikaten bilgi veya fikir içerikli entry ler giriyoruz ne güzel başkaları okuyabilse iki satır bişey öğrenip ilham alacaklar belki.yok ama olmuyor çöp olup gidiyor vesselam.
  • sağlam entrylerin oluşmasına sebebiyet verir. gece ilham gelenler olarak toplanabiliriz sözlük.
  • girilen entrynin imla hatalarıyla dolu olma olasılığı, gündüz vakti girilenlere nazaran daha duygusal olmaları olasılığıyla yarışır. ayrıca (bkz: gece girilen entry'lerin daha duygusal olması).
  • hesabı yeni açtığım için gündüz entry girme fırsatına ulaşamadım. yani arada ki farkı bilemiyorum yarın cevaplayacağım
hesabın var mı? giriş yap