• "fragmanını görünce heyecanlandığım film" demiş bir yazar.

bu fragmanı görünce heyecanlanan biri ya hayatında ilk defa film izliyordur yada filmin reklam işlerinden ufak bir meblağ almıştır.
  • buraya bunu yazmak istemezdim. ertem eğilmez'in torunuyum ve doğrudur bu sözlükteyim. bazı şeyleri çok iyi bilen biri olarak sessiz duramıyorum. sessiz durmayı bırakın bir kenara, hababam sınıfını yönetecek düzgün bir yönetmen bu piyasada yok!
    eskiler eskide kalmalı. zaten merhaba olarak yapıldı arzu film tarafından...
    bu nasıl bir aptallık, saygısızsızlık?
    zavallı dedemin kemikleri sızlıyordur mezarda, böyle giderse daha çok sızlayacak. insan cüssesine bakmadan büyük işlere kalkışmamalı.
    kapitalizm işte bu denli canavarlaştı.
  • vay amk kaç paraya şuraya şu saçmalığı öven entry giriyorsunuz eminim 100-200 lira içindir ya.

edit: ben 100-200 dedim de gelen mesajlar 20-30 lira olduğu yönünde...
  • ilyas salmanlı hababam sınıfından bile inek şabanlı, güdük necmili, damat feritli serilerden aldığım tadı alamıyorsam karşıma böyle şeyler çıkarmayın. *
  • tanım: türk sinema filmi.

ibanı birine mesaj mı atıyoruz, yoksa onlar mı bize ulaşıyor? ona göre editleyeceğim

yani şu fragmanla içinizdeki "hababam ruhu" uyanıyorsa ya da "heyecanlanıyorsanız" ilk filmleri izlememişsinizdir. belki de izlediğiniz filmler 2000'li yıllarda yapılan garip filmlerdir o zaman bu filme heycanlanabilirsiniz.
  • burada bu filmi övmeleri karşılığında yazarlara kaç para ödendiğini öğrenmek isteyenler r10.net e bakabilir. zira r10 gibi webmaster forumlarında, ekşide reklam entrysi girilmesi için yıllardır ilanlar açılıyor.

r10.net üyesi olanlar arama bölümüne "ekşi sözlük" yazarak ilgili ilanlara ulaşabilirler.
  • mahmut hoca karakterini mehmet hoca olarak değiştirip oyuncu olarak altan erkekli’yi seçmişler. aman allahım ne kadar özgün bir fikir!
  • türk sineması için başka bir utanç kaynağı.
    yersiz ve aptalca cinsel espriler, karman çorman bir senaryo ve piç edilmiş efsane bir seri...
    böyle bir filmi çekmeye nasıl cürret edebiliyorlar gerçekten aklım almıyor. çılgın dershane'nin çakmasını* yapıp adını hababam koymuşlar.
    altan erkekli ise ayıplanacak bir duruma gelmiş. yani insan ne diye böyle bir yapımda yer alır ki? hadi gençler paranın peşinde ne bir ünleri ne geçmişleri ne de sanat kaygıları yok. be adam senin de mi yok? garip çok garip umarım vizyonda çakılır.
  • gitmeyecegim film. bi boku da tadinda birakin. olmuyor iste. 2019’da karma egitime basliyoruz temali bir proje nasil tutabilir? nasil izleyiciye dokunabilir
  • fragmanını ilk defa izleyecekler kısık seste izlesin, onlarca insan sürekli bağırıyor, kulak zarınız delinebilir.
    ayrıca heyecan falan da yaratmayan film. mehmet ali alaboralı, şafak sezerli kadro bile daha çok merak uyandırıyordu.
hesabın var mı? giriş yap