şükela:  tümü | bugün
 • eylül 2018 itibari ile tüm platformlarda yayına geçmesi beklenen haber kanalıdır.
 • onur tuğrul'un spor müdürü olduğu kanal
  (bkz: onur tuğrul)
 • 24 eylül pazartesi yayına başlayacak yeni haber kanalı.

  frekans
 • genel yayın yönetmenliği'ni (bkz: suat toktaş)'ın yaptığı yeni haber kanalı bir süre önce tr24 olan ismini haber global olarak değiştirmiş ve radyo ve televizyon üst kurulu'ndan 'yayın izni' almış.

  kadrosuna kattığı ünlü haberciler arasında; (bkz: erhan ertürk), (bkz: gülay özdem), (bkz: senem toluay ılgaz), (bkz: inan demirel), (bkz: sorel dağıstanlı), (bkz: faruk demirel), (bkz: ceren akdağ), (bkz: seda selek), (bkz: temel okaygün), (bkz: başak çubukçu) ve (bkz: ela sezen) gibi isimler bulunuyor.
 • ekibinde bulunan bir çok kişiyle birebir çalışma fırsatı bulduğum kurum. ekibin büyük kısmı habertürk eski çalışanlarından kurulu, gayet başarılı, çalışkan ve işinin hakkını vermeye çalışan insanlar.

  eminim başarılı olacaklardır.
 • böyle bir dönemde işleri çok zor olan tv kanalı..umarım havuza katılmazlar ve direnip objektif yayın yaparak ayakta kalırlar.birkaç güne belli olur.
 • spor müdürü olarak onur tuğrul gibi kaliteli bir insanın görev aldığı kanal. ancak paylaşımlardan gördüğüm kadarıyla kanala yorumcu olarak katılan kişilerin kaliteleri konusunda epey sıkıntı olacak.

  kaynak
 • muhalif olmak gibi bir niyeti falan olduğunu sanmadığım, lafı hiç dolandırmadan direk yandaşlığa oynayacak ve hd yayınla ekranlara çıkabilmesi için, o şıkır şıkır stüdyoların kurulabilmesi için dökülüp saçılan paraları hayli hayli çıkartacak gibi görünen kanal.

  hangi muhalif kanal süper lüks stüdyolarla hd yayında? halk tv mi, tele 1 mi, ulusal kanal mı, krt tv mi? kaç sene geçti hâlâ çamurdan hallice görüntü kalitesiyle, kitap-bardak satarak yayın yapmaya çalışıyorlar. bunun ekran görselleri ve içinde çalışanlar bile kafadan "ben cnn türk ve haber türk kırması bir ana akım haber kanalıyım" diye bağırıyor. doğuştan havuz maaşallah. daha açılışına bu kadar tanıdık isim alabilecek, bu kadar iddiali stüdyolar yaptırabilecek, hd görüntülü yayın frekansına dünya kadar para dökebilecek güçte olan değirmen eşeğini sağlam kazığa bağlar, merak etmeyin. alın işte, şu an senem toluay ılgaz'ın moderatörlüğünde bir tartışma programı var. ntv-cnntürk-habertürk-trt haber vs. kanallarda her kim varsa hepsi çıkmış konuşuyor? neyin muhalifliği, güldürmeyin insanı.
 • bugün itibariyle digitürk 47. kanal ve dsmartda izlenebilen, erhan erturk ve onur tuğrul gibi önemli ve düzgün isimleri bünyesinde barındıran, ne yandaş ne muhalif sadece haberi olduğu gibi vermesini dilediğim haber kanalı