• aynı ezikliği paylaşanların sesi soluğu olmuştur.

şunu okuduktan sonra siklememeye başlayabilirsiniz.
  • bu şaklabanı ciddiye almayın. fotomaç'ın sitesine girip 3 temmuz 2011 sonrası şike hakkındaki yazılarını okuyun, nasıl bir şaklaban nasıl bir dönek ve nasıl bir tetikçi olduğunu anlayacaksınız.
  • "bu adam futbolla ilgili de yazmaya başladıysa ben ornitorenklerin çiftleşirken çıkardığı sesler üzerine kitap yazabilirim" düşüncesini beynimde filizlendirmiş yüce şahıs. idol tutulası yazar örneği.
  • arpası bitmiş mama istiyor,
    arabası bozulmuş passat istiyor.
  • kendisi galatasaray taraftarı olmasına rağmen yıllardır fenerbahçe yazarıdır. şu an tuttuğu takım değişmiş midir bilmem. ama bildiğim bir şey var ki 3 temmuz'un ardından yazdığı yazılarda 180 derece değişim olmuştur. yazının sadece en başını okudum ve cemaate karşı fenerbahçe tandanslı yazı olduğu belli. fakat bu yazar 3 temmuz ardından aziz yıldırım ve fenerbahçe'yi gömerken bugün methiyeler düzüyor. saçma olan budur.
  • dursun özbek'in şu açıklamayı yapması gerekir. tabi ki ünal aysala

eğer başkansan gel geç takımın başına. yok eğer ben başkansam ben emrediyorum gel geç şu hadsizlere haddini bildir. çünkü benim vizyonsuzluğum bunu beceremez.
  • buraları okuduğunu biliyorum.
    n'oldu? niye şimdi anlatıyorsun bunları?
    bu kadar biliyordun da şimdiye kadar niye sustun?
    kim susturdu? tabi yağmur oraya yağıyor di mi?
    taşı sende o zaman tarlayı oraya.
    iftracı, şikeci, tiyniyetsiz, kalemşör, takiyyeci hakkı yalçın!
  • takvim gazetesinde hem siyaset yorumu hem de spor yorumu yazan komik insan, fenerbahçe yazarı.
hesabın var mı? giriş yap