şükela:  tümü | bugün
  • bol bol futbol isimli radyo programının yapımcısı. eski spor muhabiri, ve şimdiki köşe yazarı.
  • fenerbahçeli olmasına rağmen yıllardır galatasaray'ı yazan eleman..nedendir bilinmez..
    (bkz: içimdeki cimbom aşkı bambaşka)
  • kendisi dun radyo d'deki programinda ergun gursoy'dan galatasaray'in henuz gerceklestiremedigi transferler ile ilgili bilgi aldiktan sonra keyiflenerek "siradaki sarkimizi galatasaray'a gonderiyoruz, kirac'tan raziysan gel" seklinde imali** bir anons yapmistir.. goruldugu uzere kendisi esprituel oldugu kadar, fenerlidir de..**
  • galatasarayı en iyi bilen gazeteci
  • bir kose yazisinda "...bir portekiz takımı düşünün ki içinde ronaldinho, figo ve deco gibi yıldızlar var..." diye yazmis kisi.

kendisine oyle bir takimi dusunemiyorum diyorum. eger bahsettigi cristiano ronaldo dos santos aveiro ise yaniliyor, zira ona ronaldo deniyor genelde.
    http://www.milliyet.com.tr/…6/06/26/spor/yozer.html
  • galata sarayı efendileri kitabında bir hadiseyi yanlış aksettiren galatasaray muhabiri...

"bundan topçu olmazmış" bölümündeki hikayeye göre halil özer, 1990 dünya kupası öncesi romanya'yı tanıtmak için kampa gidiyor. etrafındakilere de şu on numara kim diye soruyor" halbuki hagi, daha bir yıl önce steaua bükreş formasıyla galatasaray'a karşı iki maçta da forma giymiş, romanya'nın taptığı, avrupa'nın da sayılı topçularından biriydi. unutmuş...

ikincisi, aynı bölümde hagi'nin kendisiyle resim çektirmediğini ve bu yüzden röportaj yap(a)madığını yazmış. halbuki 1990 mayıs ayındaki milliyet gazetesi'nde yan yana resmi var. unutmuş. tuhaf...
  • galatasaray hakkinda yazmayi birakmasini cani-i gonulden diledigim, kaleminden yikici elestiri ve artniyet akan yazar.
  • cok yakında yeni cikacak bir gazetenin spor müdürü olacak insan..
  • feldkamp'ın gidişinin ardından galatasaray yönetimini basiretsizlikle suçlayıp, takımı teknik direktörsüz bırakmakla itham eden, 13 mayıs 2008 tarihli milliyet gazetesi'nde "grup sinerjisi" başlıklı haberinde ise "cevat güler, nezih baloğlu ve burak dilmen'in üst düzey diplomaları 'galatasaray hocasız şampiyon oldu' sözlerini havada bırakıyor, aslında bu süper üçlüye de biraz ayıp ediliyor" diyen spor yazarı. kendisi hakkında söyleyecek söz bulamıyorum...
  • ciner grubu nun yakinda cikaracagi gazetede spor servisinin basina getirilen gazeteci.