şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hayvan adam)
  • "hayvan adam" sekilde degil de "hayyy vanadam!!" seklinde okunmasi caizdir.
  • böbreklerinden birini kredi kartı borcum için çekinmeden verebilecek kadar iyi bir sözlük yazarı. sözünü yerine getireceği günü sabırla bekliyorum.şaka yapmıyorum.dert etme buz bulunur.
  • (#35045761) medeni yıldırım
  • birkaç kürt faşisti tarafından laf atılan kişi. gülerek bu faşistlerin debelenmesini izliyor.

ayrıca okuduğunu anlamaktan aciz bu faşist kürtler. yazdıklarımı birkaç kere tekrar okumalarını tavsiye ediyorum, anca anlarlar.

gerçi ne ironiden ne de benzer yazım sanatlarından anlamayan bu fasistlerin, benim yazdıklarımı anlayacak kadar zekaları ve bilgileri olduğunu da sanmıyorum.

kısaca debelensin dursunlar, buradan keyifle izliyorum.
  • yazılarımı beğendiğim yazar.
  • gözleri gülüyor bunun. hep böyle kalsın..
  • benden daha akıllı bu. son iki saattir bir siteden ayakkabı beğeniyoruz beraber. o link gidiyor, bu link geliyor. yok o sarı olmaz, yok hangi kıyafetin altına giyeceksin ki, ay oldu mu o şimdi modunda saçmaladık durduk. ikimizin de aklına gelmedi ki türkiye'ye kargo var mı? yokmuş amk :/ hadi ben o kadar ayakkabının arasında kendimi kaybettim de sana ne oluyor di mi ya.. eğlenmişmişiz.. içim kıyıldı alamadım diye, haberi yok..
  • bugün doğum günü. kutlu olsun küçük kurabiyem. seviyorum seni..