şükela:  tümü | bugün
  • ks. ibanez tubescreamer-9.. ibanez'in distortion pedali.. joe satriani gibi muzisyenler tarafindan kullanilagelmi$tir..

bunun en buyuk ozelligi bir zamanlar tarafimdan internet'te $emasi bulunduktan sonra fatalica tarafindan implement edilmi$ ve bloody tarafindan "siyahsa cop po$etidir" mantigiyla cope atilana kadar gayet guzel hizmet etmi$ olmasidir.. kendine has guzel temiz bir tonu vardir..
  • çok hoş bi tube distorion sesi verir.. ama ne yazık ki kullandıkları transistor ların buluması çok zor olduğundan dolayı evde kendi başınıza yapmanız için çok zorlayıcıdır.. (kesinlikle (bkz: pcb) kullanmanız lzm...)
  • drive olmus bir anfinin sesini taklit etmek icin uretilmis overdrive pedali, genel karakteri mid-boosttur, hafif drive olmus bir lambali anfiye drive'ini kisip volume den koklenirse kivama gelir, strat tarzi gitarlarla daha uyumludur.
  • ikinci el fiyatının bile çok yüksek olması yüzünden alt modeli olan ts 7'yi almak zorunda kaldığım, birçok usta tarafından tercih edilen pedal.
    edit: bastırdık parayı aldık. gördük ki süper bir efekt pedalıymış kendileri. yorum yapamıyorum. ağlamak istiyorum sayın seyirciler.
  • stevie ray vaughan'ın da kullandığı meşhur drive pedalı tube screamer'ın yeni versiyonu. kullananlardan, eski tube screamer'ların daha başarılı olduğunu duymuştum.**
  • duman gitaristi batuhan mutlugil'in setupında yer alan pedaldır.