• simit ayran
    tamek meyve suyu
    kareli defter
  • sobayı yakmak için babamın verdiği 2 parça odunu öğretmenimiz olacak gavatın çok ince diyerek beğenmemesi ve fırlatıp atması. 5.5 yaşındaydım daha ve çok gücüme gitmişti doğrusu. evet çok yoksulduk.
  • ya hiç unutmam7 yaşındayım;
    23 nisan kutlaması var ogretmenimiz etkinlik yaptıracak iste kimileri dans edecek kimileri de kurtuluş savaşından bi sahne canlandıracak.
    çocukluk arkadaşım var komşumuz sürekli beraber oyun oynardık falan öğretmen onu dans etmesi için seçti. 23 nisanda gelinlik giyip dans etti sınıfın en yakışıklı çocuğuyla. bende kurtuluş savaşının kuvayı milliyeden şerife bacıyi oynadım şalvar falan elimde tüfek ordan ortaya sipere koşuyorum en son vuruldum da kendimi sahnede yere attım jsjdhsjdhhs
    neyse geçti gitti kaç gün yine arkadaşımla sokakta oynuyoruz üst sınıflardan iki kız geldi yanımıza aa sen şalvarlı kız değil misin nasil da yere attın kendini falan diyor bana , arkadaşıma da prenses gibi olmuştun falan diyorlar bu da şalvar giymişti hatirlamiyo musun diyip gülmüşlerdi bana lan zaten kucucuk cocugum neden boyle bi sey yaptiniz pis insanlar eve gidip aglamistim sonra akdjjsjdjw
  • postacı ile ilgili bir metni yavaş okudum diye öğretmenimden yediğim tokat. elleri kocamandı.
  • okula başlamadan önce her gün gitmek için ağladığım gittikten sonra da her gün gittiğim için ağladığım sene
  • ilk gün dışında hemen hiç bir şey.
  • fındık bağımlısı öğretmenim. sınıf dolabında bir poşet fındık bulunurdu her zaman. yiyeceği zaman herkese bir tane fındık verip kalanını avuçlardı.
  • beslenme kaplarının kapak kısımlarının üzerinde oluşan su buharı, sabunlu bez ve yeni çantanın o tarif edilemez kokusu. çok ama çok huzurlu zamanlardı.

ilk entari daha uygun olması sebebiyle şuraya #84039476 taşındı.
  • üstün başarım, ilk gün genel olarak insanlar ağlarken benim ağlamamam ve aşık olduğum karşı cinsler.
  • beslenme çantalarından yayılan haşlanmış yumurtaların ağır kokusu. evet iğrenç ama şimdi koku hafızamda canlanınca iğrençlikten çok o huzurlu günlerin rahatlığı doluyor içime.
hesabın var mı? giriş yap