• gerçekleştikten sonra arkasından hemen "bi sayı tut lan?" cümlesi sarfedilen ve "acaba tesadüf müydü yoksa cidden amerikadaki halamla temas kurmanın daha ucuz bi yolu var mı?" sorularının kafaya doluştuğu olay.. tabi bahsettiğim dönemde internet ne ki, cep telefonu bile yok daha..
  • farklı telepat olan kişilerin tamamen rastlantısal oalrak birbiriyle iletişime geçme durumu
  • ekşi sözlüğün genelinin çok makul olmayan çeşitlemelerden oluştuğunu düşününce yerini pek de şaşırmamış olsa gereken ifade biçimi ayrıca bana telepatinin tamamen düşünsel bir eylem olup olmadığını da sorgulamama yol açmakta.
  • fantezilerin gerçeklerden ilham aldığını hatırlatarak beni anathemanın parçalarını dinlemeye teşvik eden; lakin şu an telepatinin izin verdiği ölçüde başkalarının istediği parçaları dinlememden ötürü yazgımı kabullenip anathemayı ilerki bir zamana ertelediğimi bana daha da net gösteren belirtecin başlangıç noktası.
  • minibüs şoförleri ile yaşanan durumdur. abi kırk takla atarak anlaşılmaya çalışıyorum. babacım o hat benim gideceğim yere gitmiyor, sen kalkmış durağa yavaşlayarak gelmeye çalışıyorsun. slow motion hareketler, o ara beyin dalgalarım ile vermeye çalıştığım "binmeyeceğim abi." mesajı...sonuç olarak sinir, stres sahibi olduk 5 saniyelik durumda. istemeden sürükleniyoruz bu duruma.
  • var öyle bir şey , adı da üstünde istemsiz olanı da var
  • zamanında hunharca seviştiğimiz bir hatun geçen aklıma düştü, yine hunharca sevişmek de aklıma gelmedi değil onunla.

biraz olaylı ayrılmıştık. dört beş yıl kadar önce.

bu düşüncelerden bir hafta kadar sonra bir baktım ki bana mail atmış. bir zamandır seni düşünüyorum diye. cevap vermeksizin telepatik osbir yapmak istiyorum. *

tanım: yaptığım veya maruz kaldığım bişey olabilir. yapışabiliyor da olabiliriz.
hesabın var mı? giriş yap