• istanbul üniversitesi basın açıklaması

--- spoiler ---

istanbul üniversitesi'nden çok tuhaf açıklama..

rektör osman bülent zülfikar ve ailesi, gittikleri konya'daki dedeman otel'de oda bulamayınca, üniversite resmi sayfasından otel ile ilgili açıklama yaptı:

"hiç de hoş olmayan büyük üzüntü duyduğumuz bir hadise vuku bulmuştur. rektörümüz ve ailesi akşam 17.00'ye kadar bekletilerek mağdur edilmiştir. bu hatayı rektörümüz nezdinde telafi edecek bir tutum sergilemelerini beklediğimizi duyururuz."
    --- spoiler ---
  • rektörün sözlük hesabı olmadığını gösteren olaydır. yazar olsaydı 17 aralık 2023 dedeman konya oteli rezaleti başlığıyla sözlükte yer alacaktı. umarım twitterda'da hashtag kampanyası düzenlenmiştir bu durum için.

tanım: eğitim sistemimiz hakkında ipuçları veren açıklamadır.
  • rezillikte daha ne kadar ileri gidebilirler bilemiyorum. yarin bir universite sitesinde rektorumuz umumi helada ibrik bulamadi, kiniyoruz diyebilirler. adamin ve karisinin otel odasi bulamamasinin universiteyle zerre kadar ilgisi olmayacaginın idrak duygusundan yoksun kisiler bu gorevlere gelebilmis. cok yazik, cok...
  • simülasyonda sıradan bir gün.
  • koskoca, ülkenin en eski ve en köklü üniversitesinin geldiği hale bak.

rektör efendinin kişisel hesabına döndü bu üniversitenin resmi hesabı. rezaletin tillahıdır.

basın ve halkla ilişkiler bölümünün komple değişmesi gereken üniversitedir aynı zamanda. ya da sosyal medya kimdeyse artık...
  • bu kaçıncı seviye lan,
    insan şikayetvar'a yazarken utanır abi.

asıl bize yazık bize...
  • varoşluk bu olsa gerek.
  • keşke basına açıklanmadan çözülseydi. bu olayın istanbul üniversitesi öğrencilerinde yaratacağı üzüntüyü düşünmeden acele etmişler, çocukların halini şu an düşünemiyorum. yaraların sarılması için eğitime bir hafta ara verilmesi yerinde bir karar olur.
hesabın var mı? giriş yap