• kendisinin uzun zamandır takipçisi olduğum halde yıllar evvel türkiye'ye gelip ümit erdim'le beraber drift yaptıklarını yakın zamanda keşfetmemle beni şoka uğratmış polonyalı tatlı mı tatlı tır şoförü bir ablamız.

link :
    kamyonla drift yaptık | ford trucks f-max
  • tır şoförü bir ablamız :
    şöyle de bir kanalı var: iwona blecharczyk
  • ınternette yapacağınız ufak bir arama sonucu an itibariyle 34 yaşında olduğunu öğrenip şok geçirebileceğiniz(daha genç gösterdiği iddiasındayım) polonyalı bir tır şoförü.

kendisi oversize yük işinde çalışıyor, türkiye'de bir kadının yapamayacağı iddia edilen bir işte çalışıyor olması, instagramda bir yorumda kendisine de bizzat söylediğim üzere kendisine olan saygımı kat be kat artırmaktadır.

eğer değiştirmediyse aracı 6x2 bir volvo fh4 540

yolun açık olsun güzel insan!
  • an itibariyle 10 yıl firmalarda şoförlüğün ardından kendi tırını aldığı videoyu bitirdim. o nasıl bir heyecandır yarabbi, o anı ben de yaşadım yemin ediyorum, yolun açık olsun güzel insan!
  • 2007 miss polonia yarışmasına katılıp finallere kalan, imagination firmasının sahibi olan dünyalar güzeli kamyon şoförü ablamız. dinleyecek bir şeyiniz yoksa açın arkada bülbül gibi şakısın.

2014 yılında varşova'da tedx konuşmasına katılmıştır.

ayrıca kendisi yine kendisi gibi polonyalı olan performans sanatçısı natalia starr'a oldukça benzemektedir.

yaptığı işi gerçekten seviyor.
  • krakow'ludur. ana dili lehçe olup ingilizce, almanca ve rusçayı ana dili gibi konuşur. esasen öğretmen olmakla birlikte o işte istediğini bulamayıp kamyonculuğa geçmiştir.
  • kurbanam gözel kaşına, taç yakışan başına, bi gün görmesem seni, yanaram ataşına.
  • aşırı güzel bir polonyalı kamyon şoförü. youtube kanalı mevcuttur.
hesabın var mı? giriş yap