• pkk ile iş tutanın, birlikte hareket edenin yine akp'nin çıkmasının şaşırtmadığı gerçektir.

yoksa yangın söndürme uçakları kullanılabilir haldeyken kullanmak istemeyen bir bakan ve buna karşı çıkmayan bir cumhurbaşkanı.

fazla söze gerek yok.
  • pkk’yı zerre sevmem, allah belasını versin. ama izmir’de orman yakmak kimin işine daha çok gelir? halihazırda orda altın aramak için başvurmuş olan alamos gold’un mu yoksa pkk’nin mi? bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü misali bir anda ortaya pkk atılıyor. tam da 3 bakan hakkında suç duyurusunda bulunulmuşken. aklımızla taşak geçmenin böylesi görülmemiştir bugüne kadar.
  • (bkz: bir kaynak olarak a4 kağıdı)

o listeyi paylaşan kim arkadaş, yok mu bunun adı sanı?

edit: noktalama

edit 2: ateşin çocukları isimli bir çeteymiş sözde eylemciler. sokayım sizin insanlığınıza. sen kürt'ü orman yakarak savunuyorsan sokarım senin kürtlüğüne. sen kürtsen ben değilim lan. ağaçtan intikam alan, ormandaki canlıları katleden bir oluşumun ferdi kürt ise sokayım o kürde. ben sizden değilim o zaman. sen kürtsen ben değilim. sen insansan ben değilim. senden değilim. yavşaklar.

ben bir kürdüm. ana dili için mücadele ederken kimsenin canını yakmayan bir kürdüm. annelerimizi katledenlere hesap sorarken katliam ile karşılık vermeyecek bir kürdüm. ve eminim benden olan kürt sayısı sizden milyonlarca fazla.

ne olursa olsun. kim ne derse desin. yaşasın halkların kardeşliği. kahrolsun faşizmin her türlüsü.
  • oo tamam bunun üzerine suç duyurusunda bulunan avukatlara da fetöcü derler.

yine hükümet dışında herkes sorumlu tutulur.
  • söz konusu açıklamanın yapıldığı site
    ateşin çocukları denmiş de daha çok orospununçocukları deselerdi yaptıkları eylem tarzına yakışır bir isim tamlaması olurdu. her zamanki gibi ekşi sözlükte ölü taklidi yapılması , buradaki beyinsizlerin yapılan provakatif eylem üzerinden kendi siyasi görüşlerine göre cadı avına çıktıklarının en büyük göstergesi. yani aslında ne doğa ne de canlılar umurlarında değil, istedikleri tek şey hamuru kanla yoğrulmuş siyasi sıçmıklarını üstümüze kusmak.
  • gidin oslo'da bi daha görüşün, rica edin yakmasınlar. sonra "görüşen şerefsizdir" deyin. sonra da kıvırırsınız nolacak amk.

eşek soyundan gelen pkklı kekoların yaptığı eylemdir.
  • yangın söndürme uçaklarını da mı pkk sabote etti?
    halka uçaklar çalışmıyor diye yalanı da mı pkk söyledi?

bu kadar zayıfsak, güçsüzsek, beceriksizsek anahtarı verelim birine kapatalım, pkk olmasın da bizi pkk'dan koruyacak bir devlet olsun.

bunlar iki ağacı korumaktan aciz...
  • eh pkk ya surayi yak diye emir vermek osman ocalani trt ye cikartmak kadar kolay. sasirtmamistir.

(bkz: iyi partinin osman öcalan önergesinin reddedilmesi)
  • önümüzdeki günlerde o yakılan arazilere kim bina, otel vs yaparsa, o yakmıştır. pkk bu işten iyi para almıştır. zaten paralı köpek değil miydi bunlar?

davanızı sikeyim.
  • kaynak yeniçağ.
    (bkz: lol)
hesabın var mı? giriş yap