• ahh güzel yürekli teyzem benim. bir insan daha ne kadar samimi olabilir ki?

video
  • yaşlı insanlar var.

birde böyle 'çınarlar' var. işte cumhuriyetin yetiştirdiği kaliteli ve güzel yaşlı insanlar. birde polisimizin suratına, 'ben hastayım, sende hasta ol' deyip tüküren 'insanlar' var.
  • anadolu insanının ne kadar kadirşinas olduğunu gösteren teyze. dilerim ki her türlü kötülüklerden uzak kalır, sağlıkla bu süreci atlatırsın.
  • ege insanın içtenliğini hissettiren...

ha akdeniz de olabilir.
    karadeniz de
    ha doğu anadolu da.

işte benim özlemini duyduğum, yitip giden anadolu insanının güzelliğidir bu videodaki.
    ellerinden öperim güzel ebem.

yalnız jandarma “bir ihtiyacınız var mı” diye sorunca dede “mayış” tan bahşetti. o da kaçmadı ege kulağından.
  • romantizmin anlamı yok. yaşlılıkla anadolu insanı olmakla, bölgeyle bokla püsürle alakası yok bu işin.

bu coğrafyada iyi insanlar ve kötü insanlar var. bu videoda da melek gibi elleri öpülesi bir kadın ve iyi insan olduklarını düşündüğüm adamlar var. ülkenin her bölgesinde tıpa tıp aynı manzarayla da karşılaşırsınız tam tersine şeytan gibi teyzelerle ve onların doğurduğu orospu çocuklarıyla da karşılaşırsınız. bu önceden de böyleydi böyle de kalacak. yok biz bozulduk işte eski anadolu böyleydi gibi boktan romantizminizi gidin kenarda yapın. kurtuluş döneminde cephelere mermi taşıyan böyle teyzeler vardı doğru ama bir o kadar da gerici kahpeler ve savaş sonrası ipte sallandırılan orospu çocukları vardı. hiçbir zaman pirüpak bir vatan olmadık olamayacağız da.

al işte cinsin biri de çıkıp yolda görseniz ıyy yaparsınız demiş. işte bu adam belki iyi bir insandır ama çevresi ikinci gruba dahil demek ki. hiç benim etrafımda böyle bir teyzeye ıyy yapacak tıynette birisi yok. yapan olursa ağzına sıçarım.
  • jandarmaya kuzum diye seslenen güzel teyzedir.

(bkz: kınalı kuzu)
  • "ah guzzumm" diye diye konuşması var ya...
    o bile yetti..
  • gerçek bir anadolu kadını. gadın diizem benim.

haberlere sosyal medyaya hep it kopuk yaşlılar düştüğünden insanlarda nerede o eski ahlak algısı oluşuyor ama bakınız böyle teyzeler gibi daha çok var anadoluda.

teyzem sen evinden çıkma tüm kötülüklerden virüslerden uzak dur, etrafa bıçak çeken çomarlar ölsün virüsten ortalık temizlenmiş olur.
  • sabah sabah izleyince gözlerimi dolduran teyzedir. anadolu insanının tarifi, çizgisi budur. bu seviyenin aşağısı bizden değildir.
  • teyze çok mutlu olmuştur eminim, farkında mısınız ? başka zaman umrumuzda olmayan insanları tüm toplumun sağlığı için ziyaret edip yardım yapıyoruz. kendimizi düşündüğümüz için midir? yoksa başka bir şey mi bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap