şükela:  tümü | bugün
 • evli, 4 çocuğu var, çelsi ve ingiltere milli takımı'nın kaptanı, dünyanın en iyi savunmacılarından biri... hepsi doğru, eyvallah. fakat tüm bunlar kendisinin su katılmamış bir yavşak olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef. değiştiremiyor. muhtemelen o da isterdi değiştirmesini ama olmayor. üzgünüm.

  hem kulüpte hem de milli takım'da birlikte oynadığı veyn bric'ın yavuklusu vanesa perınsıl'ı çitilemiş kuytularda. öyle diyollar. kadın hamileymiş hatta. günlerdir sakin kalmaya çalışıyordum ama başaramadım. şu an çok sinirliyim, stamford bric'in orta yerine çıkıp "bu yaptığın delikanlılığa sığar mı teri, ha? sığar mı? sen söyle ancelotti, ya da sen essien, veya sen anelka... sığar mı? içimde ateş var.. insan arkadaşının sevgisiline meyleder mi be ibne? insan arkadaşının sevdiceğini siker mi be göt oğlanı?" deyu haykırasım var üzerimdeki çelsi formasını yırta yırta, göğüslerime vura vura. sayesinde uykusuuz, aksii, naleet bir adam olup çıktım son günlerde (volkan konak şivesiynen söylüyorum bu kısmı).

  yaptığı şey her şeyden evvel ahlaksızlık.. tamam ahlak kavramının ifade ettikleri değişebilir kişiden kişiye; tamam bana göre ahlaksızlık olan ona göre olmayabilir. kabul ediyorum. fakat bu olayda bunların hiçbiri geçerli değil. ulan arkadaşının sevgilisi be.. dış kapının mandalı değil ki bu. barda, pub'da tanıştığın sıradan bir kız değil hani. gol atınca gelip sana sarılan, final maçında penaltıyı kaçırıp ağladığında teselli etmek içün yanında bitiveren, sakatlandığında üzüldüğün/ sen sakatlanınca üzülen, belki deplasmanda aynı otel odasını paylaştığın bir adamın sevgilisi.. takım arkadaşının, kaderdaşının sevgilisi. nasıl yapar insan bunu be? hangi temele oturtarak meşrulaştırabilir yaptığını? tıynetini sikeyim teri.. o dik dik ettiğin saçlarını sikeyim. zerre insanlık yok sende, bil bunu, zerre haysiyet yok ahbap. şu dakikadan sonra takımın değil 1,2 maç tüm sezon gol yemese bir sik ifade etmezsin nazarımda.

  veyn bric milli takım'da bu adamla birlikte oynamak istemediği içün dünya kupası'na gitmeyeceğini açıklamış, son maç öncesi seronomide de elini sıkmamış.. bence ıssızda, karanlıkta sıkıştırıp futbol topu yalatmadığına dua etsin teri. takım arkadaşı adebayor'nan bir olup erotik şakalar yapmadığına dua etsin.. adebayor diyorum bak. erotik şaka diyorum. yapabilirdi bunları, ama yapmadı. tepkisini sadece milli takım'a gitmeyip, o ibnenin elini sıkmayarak göstermesi asaletindendir. adamsın be bric.
 • gene kendisi gibi futbolcu kardeşi paul terry'de oynadığı takımın kalecisinin nişanlısına yazılmış. beraberlikleri ortaya çıkmış. ulan en sonunda bu heriflerin babası federasyon başkanının direk kendisini sikip bu filmi bitirecek gibi geliyor bana.
 • takım içi yengeleri bozabilecek bir futbolcudur. olası transferini hamzasson istemez.

  edit: tabiki istemedi.
 • orospu çocuğu olduğunu tescilledi.

  gg edit: ispiyoncuların da götüne girsin o sahaya fırlattığı top.
 • cocuklugunda koyu manchester united taraftarıymı$.. balıkesirspor taraftarı olacak hali yok, biraz bo$ bir entry oldu ama olsun ileride i$e yarar.
 • kendisinin mevkisi sw/d c'dir.

  (swinger / defender center)
 • slovenya maçındaki dalış hareketi ile tüm dünyaya şu mesajı vermiştir:

  beyin bedava.
 • sahada 6 tane hakem var bu amına koduğumun salağı çaktırmadan tekme atma peşinde. ulan çok merak ediyorum o takımın kaptanı olarak soyunma odasında takım arkadaşlarının yüzüne nasıl bakacaksın.
 • chelsea takımının en genç yeteneği.. 1980 doğumlu oyuncu defansın ortasında görev yapıyor, ve ilerde dünyanın en iyi savunmanın göbek oyuncusu olmaya aday genç yıldız..
 • çocuğu koymuştur. wayne bridge'in sevgilisi vanessa perroncel'i hamile bırakarak hollywood filmi tadında yaşamını sürdürmektedir. vatan*a göreyse karısı dört çocuğunu alıp dubai'ye gitmiş (ulan insan annesinin evine gider).