• kamyonun kucuk modeli. kamyona gore daha az yuk tasir.
  • bu konuda fiat 50 nc bir ekoldür.
  • 3500 kilo taşidiği anda kamyonluğa terfi eden naim süleymanoğlugiller...
  • hacettepe üniversitesi kamu yönetimi kulübü'nün çıkarmış olduğu, yaratıcı bir isme sahip olan dergi..
  • altıncı nesil bir yazar.
  • ing. pickup truck

benim turnasol kagidi misali kullandigim bir arac cesidi. kamyonet sahibi insanlardan, evlerin onunde cogunlukla kamyonet park edilmis sokaklardan kaciyorum. yani kamyonet benim icin "benden uzak allaha yakin" filtresi bir nevi. cunku gozlemlerime gore o kadar cesit araba dururken kamyonet alanlar denyonun allahi tipler oluyor. burada isi geregi kamyonet sahibi olanlari saymiyorum tabii, ne bileyim insaat isiyle ugrasiyordur, malzeme tasimasi icabeden bir isi vardir, onu anlarim. ama atiyorum ogrenci olup niye kamyonet alirsin? tek aciklama denyo oldugu icin olmali. daha mantikli aciklamasi olan yazsin, makulse kamyonetli denyolardan ozur dilemeye hazirim.

aslinda suv sahipleri icin de hic hos olmayan fikirlerim var ama benzin fiyatlari iyice yukseldikten sonra hala suv'de takili kalanlar icin edecegim laflari. foreshadowing olmasi acisindan: oh oh, iyi girsin o benzin paralari size.
  • kamyon almak isteyip alamayanlarin eri$tigi kucuk ciger olup, bir umut, istek barindirir icinde.

kamyon et.
    allahim biz bunu aldik ama sen kamyon et gibisinden geliyor bana yoksa $uphen mi var?.
  • per wahlöö tarafından yazılan, bu sefer isveç'de değil, ispanya'da general franco döneminde geçen, hüzünlü roman.
    (bkz: lastbilen)
  • trafiğe çıkarmak için k1* veya k2* belgesi alınması gereken ticari araç.
    bu yıl belge ücretlerine % 100'ü aşan zam yapılmış. kendi işinizle ilgili yurt içi eşya taşımacılığı yapacaksanız 2500 tl civarında para ödeyeceksiniz. 2017'de bu bedel 1000 tl'nin biraz üzerindeydi.
    muhtelif tonajlardaki ticari araçların belge ücreti aynı oranda arttırılmamış. hatta kamyonlarda indirilmiş.
    gerekçe, belli değil.
  • kullanması en zevkli araçtır. bunu gerçekten her türlü vasıtayı kullanan adamlar bilir (çekici, otobüs vb.) dahil olmak üzere.

ford transit

volkswagen transporter
hesabın var mı? giriş yap