• http://tks.ibb.gov.tr/…player.php?id=23&w=600&h=338

her gece izliyorum, hatta 3-5 arkadaş toplanıp beraberce izliyoruz. bağımlılık yaptı resmen, finaller bitsin ziyarete de gidicez inşallah.

edit: kedinin en ilginç yanı mükemmeliyetçi tavrı. cetvelle ölçtüm kadrajın tam ortasında duruyor. dün de tam altın orana uygun duruyodu.

edit: arada yenilemedin mi donuyo sol köşede mavi ışık var o yanıp sönmüyosa donmuş olabilir. hee bir de o yanıp sönmüyorsa ve kedi hareket ediyosa daha büyük bi sorunla karşı karşıyasınız demektir.

editimportınt: rakomelo kardeşimin de dediği gibi kimse işgüzarlık edip kedimizi sahiplenmeye kalkmasın o orda mutlu bi kedicik bazen yalnız, bazen düşünceli, bazen müşkülpesent ama her daim yurduna bağlı kapalıçarşı'nın kedisi o.

editception: tabi sabah uyananlar mevzuyu anlamadı akşam kapalıçarşı kapandığında eğer uslu bir çocuk olursanız kediyi görebilirsiniz. sadece geceleri mesai yapıyo kediciğimiz.

edit1177: kediyi ortaya salıp kendi kayboldu diye sitem edenler, nasıl bir goy goy'un ürünü olarak kediyi keşfettin diye mesaj yağmuruna tutanlar. senelerdir mesaj kutum hiç bu kadar yeşil olmamıştı. değerli kedi severler ve boş vakti resmi mesai saatlerinden daha uzun olan arkadaşlar hepinizden özür diliyorum bu spontane gelişen sosyal deney yüzünden gece uykularınızdan 1-2 saat çaldım. ama inanın ben de hala seyrediyorum geceleri mobese'den kedi seyredip gündüzleri finale giren bir insan oldum. sınavlarım da kötü geçiyor, kuvvetle muhtemel ganom da düşücek. ama pişman mıyım ? hayır değilim bu gece de seyredicem. belki saatlerce başında durmayacam ama en kötü yarım saatte bir, açık olan sekmede kedinin orada olup olmadığını kontrol edicem. bir de tavsiye veriyim dönence eşliğinde çok iyi gidiyor bir de öyle deneyin.
  • 0
  • nedense bana korkunç gelendir, her an biri fırlayacak gibi.

korku filmlerinden ötürü herhalde..
  • hali şu sıralar çok yaman olan kedidir. zira her yerde polisin biber gazları. bu şirin yavrucak da biraz dinlenmeye çalışıyor. hem şehrin kalabalığı hem de yoğun karmaşa bu tarz canlıların yaşama alanını iyiden iyiye daraltıyor.
  • canlı yayından binlerce kişinin izlediği kedidir.

aklıma (bkz: untraceable) geldi. o filmde ilk kediyle başlamıştı. yoksa ?? laaan?

edit: dün bu kedi yüzünden 1.5 saat geç uyudum sınav kötü geçti. bugün yine izliyorum. hayır niye izliyorum onuda bilmiyorum. ama izliyorum. yarın yine kötü geçer sınav.

edit2: beklenen oldu sınav kötü geçti. bütünlemede kediyle ilgili dakikaları sorsalar dakika dakika anlatırım :)
  • 5 dakikadır izliyorum az önce bi kafayı çevirdi beni farketti sanıp hemen kapattım sayfayı. zate kedilerden tırsıyorum aha bu da çok iyi oldu gece gece.
  • mal gibi izlemeye başladığım kedidir. arkadaş, nasıl bir geyik sonucu bu kedinin varlığından haberdar oldunuz, şaşırmamak elde değil!
  • içimden pisi pisi demek geliyor ama dönüp bakıcak diye korkumdan diyemiyorum. enteresan bir kedidir.
  • patisiyle "i know what you did last ramazan" yazan kedidir. 10 dakika üzerinde seyredince şifre çözülür.
  • bir kapalı çarşı'nın gizemli çocuğu değildir. düşünmesi bile ürkütücü, korkuyorum lan. bir de ip falan atlasaydı... tabii kediye de saygımız var şimdi. orada öyle görsem depar atar kaçardım herhalde.
413 entry daha
hesabın var mı? giriş yap