• yeni yazarların büyük bölümü bu gruptandır. yazarsınız yazarsınız, bakarsınız tık yok. yüzlerce entry bile girmiş olabilirsiniz. özellikle ilgi çekmek isteyen yeni yazarlar açısından moral bozucu olabilir. itiraf edeyim, ben de başta "ulan bu kadar mı iplemiyorlar yazdıklarımı" diye düşüncelere dalmıştım. şimdi ise karmam var. genelde ya michael jackson oluyorum ya da sakallı tavernacı. yani karmam yok diye dert edinenler bir daha düşünsün, beterin beteri var.
  • duygularını anlayabildiğim yazardır.
    şimdi bi takım insanlar gelip, gün içinde en popüler olan başlıklara yazarsan illa oylanır ve karman çıkar, falan diyorlar bana ( of nası bi manyağım lan. herkese karma nası çıkar abi diye soran manyak.) fakat ben istiyorum ki böyle ayda 1 entiri yazayım o da sözlüğün görüp görebileceği en mükemmel entiri olsun. ben ayda 1 entiri yazıyorum gene ama hiç öyle sözlüğün gidişatını değiştirecek bi entiri olmuyor o tabi. ben istemiyorum ki öyle her gün milyonlarca entiri yazmak popüler şeylere falan. of nası olacak bu işler.
    okurken negzeldi. ehehe tam benim yazacağım şeyi yazmış, falan diyordum. şimdi noldu anlamadım ki, yazmaya gelince noldu lan?
    teoride iyiyimdir aslında.
  • fenerbahçe taraftarı başlığına "hepsi ibnedir" yazarak bir sonraki sabaha eksilerde ve üç haneli bir karmaya ulaşabileceğinden bu olayı çok da kafasına takmaması gereken yazardır.
  • an itibariyle yaklaşık 10.000 yazarın içinde bulunduğu güruh. yazarlığımın onaylanmasından ilk karma'nın gözüktüğü an'a kadar geçen süre 8 ay'dır. ayrıca yazarların hiperaktivitesiyle doğru orantılıdır.

(bkz: ben butonunu eskitmek)

2012 editi: bahsettiğim 500 entry limiti gelmeden önceydi tabi.
  • 500'den fazla entry'si varsa karması ekside olan yazardır. yani anlayacağınız artık eksi karmalar görünmüyor. neyse ben karma olayına yetişemeyecek kadar genç bir nesil olduğum için benim üzerimde hiçbir etki bırakmadı.
  • entryleri karma sayısını oluşturacak kadar oy almamış yazarlardır.
  • gözetlenmeyen, huzur sahibi yazardır. bu durumun değerini bilmelidir.
  • karmanın ne olduğunu bilmeden önce çok mutlu olan fakat sonra karma denen şeyin varlığını keşfedip kendindeki büyük eksikliği farkedince morali bozulan yazardır. büyük ihtimalle bir yerleri şişmiş ve istediği verilmediği için pipisi düşecek olaan yazardır.

ana fikir: aslında karma falan yalan dolan, önemli olan yazar olabilmekti bundan sonra kesseler acımaz.
  • kendi aralarında ikiye ayrılır.
    - karma için kıçını yırtanlar *
    - karmaya ....yım, bana bir şey olmasın diyenler
hesabın var mı? giriş yap