• nasıl akp'nin normal seçimle iktidardan gitmesi imkansıza yakınsa kk'nın da normal kongre süreci ile gitmesi imkansıza yakındır. seçim sürecinde seçim masrafları için örgütlerden esirgenen paralar delege satın almak için kullanılmıştır ve kullanılmaktadır.
  • kendisini desteklemesi için grup toplantısına adam getiren genel başkan.

aksi bir duruma, genç ve aydın bir kesimin ona cidden destek verdiğine inanmak istemiyorum.
  • artık ciddi ciddi havlu atma zamanı gelmiş olan siyasetçi.
  • siyasi bir meftadır artık.o koltuktan kendi partilileri tarafından rezil edilerek mi indirilecek yoksa egosunu yenip başarısızlığını da kabul ederek kenara mı çekilecek onu izleyeceğiz önümüzdeki günlerde.tarih kendisine aslında yapması gerekeni adeta haykırdı.bu yarışta partiyi arzu ettiğimiz yerlere getiremedik,partide yeni bir heyecana ihtiyaç var deyip kenara çekilse başarısız da olsa ismi saygıyla anılabilirdi bazı çevrelerde.ama gördüğüm kadarıyla kendi üzerindeki oluşan baskıyı dağıtmak için bilinçsizce rte'ye saldırıp oradan birşeyler toplamaya çalışıyor.çırpındıkça adeta batıyor.
  • 6 okun yılmaz savunucusu sayın kılıçdaroğlu tarafından "ve hiç kimse gazi mustafa kemal'in şu sözünü unutmasın" diyerek, unuttuğu söz.

evet, atatürk'ün aziz hatırasını sömürerek siyaset yapan partinin lideri, atatürk'ün dünya çapında ünlü sözünü kağıttan okudu...bana inanmayın, göz yaşlarınızı silmek için kağıt mendil bulundurun ve şu ibretlik görüntüleri izleyin:

hattı müdafa yoktur afedersiniz->
  • "sen varsan sorun yok."
    ak parti...

ataturk un en meşhur sözlerini bırak chp başkanını kim beş yüz bin ister de dahi ilk soru olarak sormazlar. bunu bile kağıttan okudu ya la.
    sonra erdoğan'a oy verene çomar diyorlar. yeminle kemal beye oy veren de beyin var mı merak ediyorum.
  • ekranda görünce rte ile aynı şeyi hissediyorum.

bana zararmış gibi. geleceğime tehdit oluşturuyormuş gibi.
  • çok naif gerçekten, geleceğimizi karıncanın belini incitmeden sikiyor kendisi. beli incinenler ise acı sebebiyle benim gibi küfür tasvirine başvuruyor.
  • kendisi girdiği tüm seçimleri kaybetmesi nedeniyle gömülüyor ama muharrem ince olsaydı bu süre zarfında kazanacağını mı düşünüyordunuz acaba.

recep tayyip erdoğan 20 senedir girdiği her seçimi kazanıyor. rakibinin kim olduğunun bi önemi yok bence.

juventus varken başkası alabilir mi şampiyonluğu.
hesabın var mı? giriş yap