• çıkan kısmın özeti şükrü abiden geliyor:

--- spoiler ---

ömer beyin kapısının önündesin ama içeri giremiyorsun, ömer bey sana anahtarını bırakmış ama sen onu yanlış yerde tutmuşsun...

--- spoiler ---
  • her bölüm en az 20 dakika aydilge dinleten dizi.
  • bir adet güzel kız, bir adet de yakışıklı adamı bir araya getirdiğinde;senaryoymuş,yonetmenlikmis,kurguymus,kliseymis hicbir seyin turk izleyicisi tarafindan oneminin olmadigini gosteren yerel capta basarili turk dizisi.
  • an itibariyle maruz kaldığım dizi. oğlum adanalı gibi bakışıyorlar falan müzik eşliğinde herhalde iki saat okur. bir elden geçse yarım saat falan kalır tahminim. konusu hakkında da bir fikir sahibi olamadım. ben niye burada bunu izliyorum onu da bilmiyorum. damat kadir var dizide, pembe yağmurluklu, ılık bi adam var, koray mış adı da, kendime yakın hissettim kendisini, kıpkırmızı et falan yemek istiyor, damat kadir neriman diye uyuz bir karakterle evli galiba, kızı da anasına çekmiş. damat kadir e de iskele babası muamelesi yapıyor bir de. aha necmi imiş damat kadir in dizideki adı şimdi neriman seslendi. herkes ömer diye yumurta gibi bir çocuğun etrafında galiba. oğlum şu an gerçekten yapacak hiçbir şeyim yok o yüzden bunları yazarak vakit geçiriyorum, mazur görün lütfen. dizinin başında tasarım satışı falan vardı ne olduğunu anlamadım. badana yapıyordu ömer bir de gereksiz bir sahne ya da ben anlamadım. koray bir arkadaşıma baya benziyor fiziki olarak lakin tamer karadağlı gibi aşırı da oynuyor gibime geldi. neriman da haluk bilginer ile bir dizide oynuyordu galiba eyvah babam mıydı neydi, vay be kadın hiç yaşlanmamış ha. damat kadir de hakeza. kalça kırığı olan bir eleman var, allah acil şifalar versin. 23. bölümmüş bu izlediğim de. an itibariyle kader arkadaşım hafiften horlamaya başladı, nezle olmuş, parasetamol uyutuyor tabi. mola verilecekmiş birazdan. oğlum telefonla vakit geçirebileceğim bir fikri olan yeşillendirsin lütfen. ayrıca star tv şu internet olayını düzeltsin takılıp duruyor. allah belanı versin skyler white, neriman bana seni hatırlattı neden bilmem. esen kalın.
  • verilmiş sadakamız varmış.

ben verdim.

asgafsgafsags. koray için söyleyeceklerim bu kadar.
  • çok saçma ya la.
  • yaz dizisi diye başlayıp kanalın zorlaması ile sezona dönen, adı itibarı ile kısırlaşan bir adet senaryoya sahip dizi. ne bekleniyor anlamıyorum. bence meriç acemi iyi kıvırdı. nasıl toplanabilirdi ki başka. defnenin oyununu başka hangi şartlarda ömer içine sindirerek evlenip hayatını paylaşabilrdi. bizim inanmamız istenen tertemiz aşk yalan oyun üzerine kurulabilirmiydi. ben meriç aceminin kalemine acayip güveniyorum. entirikasız tertemiz. ben arkama yaslandım keyfini çıkarıyorum. bıkmıştım türk ahlak ve örfü diye dayatılan abuk dizilerden. yalan dünya yı bile sindirmekte zorlanan bir halka yine senarist ve yapımcılar iyi dayanıyor. masal dinlemeyi bile unutmuşuz.
  • galiba sona gelindi
  • elçin sanguyu sanki kainat guzeliymis gibi alladilar pulladılar sonuc ortada.gunesin kizlari bile daha tahammül edilebilir
  • ben hangi dizi hakkında yorum yapsam o dizi sezon sonunu pek göremiyor örneğin bir şubat olsun, ne biliyim kayıp olsun beni böyle sev olsun ben burda yorum yaptığım an o dizi tepetaklak oluyor maşallah. çok direndim bu güzel dizi hakkında yazmayayım diye ama sonunda dayanamadım belki de artık bitip bitmemesi çok ilgilendirmiyodur ondan da olabilir.

şimdi dizi fenalara gidiyo onda hem fikiriz. barış'a yazık oluyor ben ona üzülüyorum. ancak yazık olmasının sebebi sadece dizinin gidişatının kötü olması değil. karşılıklı sahnelerinde bu kadar tutuk, duygusuz ve tedirgin olan bir partnerle oynamasından. üstelik bu kız tek başına sahnelerinde acayip rol yapabiliyorken. ya bu elçin kaç yaşında allahını severseniz? takip ettiğim kadarıyla çevresine bu kadar bağımlı bir insan görmedim. bağlılıkla bağımlılık arasında o kadar çoookk fark var ki. bu kız resmen bağımlı çevresinin etkisine göre hareket ediyor. bir insanın arkadaş çevresi hep mi böyle aynı tiplerden oluşur ya?? hepsi bu kadar mı itici ve hepsi de elçin'in resmen kendi tırnaklarıyla inşa ettiği bu sempatiyi yıkma üzerene çalışır?

kızın menajeri denen kadın twitter'da instagram'da fanlara küfür eder hem de öyle böyle değil ha valla okurken utandım. sevgilisi desen psikopat mıdır nedir? fanlara sürekli cevap yetiştiriyor onu geçtim barış'la kendisini yarıştırıyor ve bu adam da 38 yaşında ve zeki (!) birisi ahhahaha aşk böyle bir şey olsa gerek elçinciğim.

tabii ki bu fanların yaptığı yakıştırmalar gereksiz ve seni rahatsız ediyor olabilir ki bence de öyle ama böyle etki altında kalmak nedir ya?

kızın aman bu bölümde barışla öpüşme sahnem olacak diye ödü kopuyor, barış rol icabı diyorum kıza güzel bakıyor binbir tatlı laflar ediyor elçin'in suratta hep aynı tedirgin ifade. ödü kopuyo aman sevgilim yanlış anlayacak arkadaşlarım beni terkedecek diye. e bu da barış'a acayip yansıyor, çocuğu düşürüyor ve elinde olmadan yanlış bir şey yapacam diye kasılıyor. yani elçin tamam güzelsin hoşsun da barış sana aşık gibi bişey yok ortada yapamayacaksan bu rolleri oynamayacaksın.

2 ödül töreni oldu ikisinde de feci giyindin maalesef kendi imajını yönetmeyi beceremiyosun. sanırım bu dizi senin ilk ve son popüler işin olur diğerlerinde yan rollerde çıkarsın muhtemelen. elçin'i acayip beğeniyorum güzelliğini geçtim çok iyi rol yapıyo ama öncelikle menajerinden sonra da ona ayak bağı olan herkesten kurtulmalı. onları işi konusunda uyarmalı ve arkadaş çevresi ve iş yaşamıyla arasına çizgi çekmeli. öyle ki ben özge özpirinçci ile buğra gülsoy'u da diziden dolayı acayip seviyorum ama onların her ikisinin de sevgilisi olmasına rağmen tedirgin ve gergin olduklarını görmedim aksine çok iyi arkadaş oldukları enerjisini çok çok iyi yansıtıyorlar. yoksa elçin aklı karışacak diye mi bu kadar korkuyor anlamıyorum? hadi sevgilinin kendine güveni sıfır bari senin sana güvenin tam olsun.

barış'a gelecek olursak belki ahmet koraltürk çok iyi menajer belki de sen çok akıllısın bilmiyorum ancak popülariteni çok iyi yönetiyosun umarım değişmez ve diğer projelerinde de başarılı olursun.
hesabın var mı? giriş yap