• 80 cm'den 240 cm'e kadar,6 okkadan 180 kiloya, çift ayaklı, 4 nallı, toynaklı, toynaksız türlü mahlukatla birlikte olmuş bir insanım ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim: var böyle bir şey. kısa boylu kızlar yatakta daha aktif. gerçekten aktifler, çok aktifler. eeee bu kadar. zaten ben de birlikte olduğum mahlukat kısmına dikkat çekmek için yazdım bu entry yi. selamlar olsun hayvanlar alemine, nebatata...
  • (bkz: kobe tai)
  • çok doğru bir tespit. hem uzun boylu hem de kısa boylu kızların yatakta ne kadar aktif olduğunu bizzat görmüş bir kişi olarak onaylıyorum. öğrencilik döneminde iki ev arkadaşımla birlikte süper yeteneksiz olduğumuz için eve gelen kızlar bir arada yatardı, sabah onları uyandırmaya gittiğimde uzun boylu olanlar yattıkları gibi kalkarlar, kısa boylu olanlar dönmüş, dolanmış, üstünü açmış, bütün gece rahat durmamış olduğu belli bir şekilde uyanırlardı.
  • 1.50 ile 2 metre arası dört kızı aynı yatağa yatırarak denedim az evel. baktım gerçekten kısalar daha aktif gibi, uzunlara bastım tokadı. "you nasty" dedim, yer misin yemez misin dedim. sonra geldim bunu yazdım.
    pardon kısalardan biri çekiştiriyor gel gel diye yatağa geri dönmem lazım... ok thx bye.
  • onayladığım genellemedir. 150 cm den 200 cm e kadar her kızın peşinden koşan bir abazayım aslında, veren de olmadı henüz, yalnız 150 cm lik bir kız gülümsedi geçenlerde, çok aktifdir, sanırım, hayal ettim yani.
  • fevkalade süper doğru bir tespittir. ben geçen gün şirine ile sevişiyordum, nasıl kıpır kıpır, nasıl fıkır fıkır, ele avuca sığmıyor, sonra ev arkadaşım dürttü, "siktirgit lan yatağına yat, götünü üşüteceksin burada" dedi. nasıl bir bilinçaltıysa artık.
  • (bkz: kime göre neye göre)

belki de kız kısa değil erkek uzun olduğunda erkek tarafı daha pasiftir,böylece kısa olan kız daha aktif zannediliyordur, belli mi olur.

ya da yatakta armut toplayıp bütün aktifliği kızlara bırakan birinin gözlemi olabilir.*
hesabın var mı? giriş yap