• hümeyra ve nevra serezli nin nasıl büyük oyuncular olduğunu tekrar göstermiş bir filmdir...

yıllar önce altın kızlarda hülya koçyiğit, türkan şoray ve fatma girik in döküldüğü yerde döktüren nevra serezli bu filmde yanına hümeyra yı da alarak kalitelerini konuşturmuşlar.
  • ezgi mola'nın tatlışlığının etkisi büyük; gayet keyifle izlediğim film. tatil dolayısıyla sinemalar tıklım tıklım olmasına rağmen, nice bayık romantik komedilerin arasından sıyrılıyor; hakikaten eğleniyorsunuz.

çok da şe'yapmadan gidin ya amaan, bi daha mı gelcez dünyaya <3
  • ekşi sözlük bir boku beğenmeme timi, sözüm sana!
    seni hiç kırmak istemezdim, kusura bakma ama film bildiğin şahane, cillop gibi film.

bir romantik komedi filminden beklenebilecek her şeyi fazlasıyla karşılıyor bence...
    nedir yani güldürür, eğlendirir, aptal aşk sahneleri, azıcık abartı, tam sona yaklaşırken karşılaşılan amansız bir engel ve tabii ki mutlu son...

oyuncuları,esprileri, sahneleri, hayal sahnelerindeki dekorları, mekan seçimleri, her şeyi çok güzeldi.
    hatta ilk filmden daha güzeldi.

ben ve salondaki yaklaşık 150 kişi güldük, eğlendik; size de tavsiye ederim.

--- spoiler ---

edirne fatsa samsun urfa niğde ve sinan'a mutluluklar dileriz...

--- spoiler ---
  • sırf nevra serezli ve hümeyra'yı buluşturduğu için gideceğim film.

erkekler, mesaj size: "erkeklerin evlilik için yatırdığı harca tektaş denir."
  • kahkahalar attırmasa da keyifle izlenebilecek sıcacık bir film. hümeyra konuşturmuş yine oyunculuğunu. ezgi mola zaten her zamanki gibi sempatik ve dünya tatlısı. bu arada murat yıldırım zaten yakışıklı biliyoruz da, bu filmde bir başka sanki. o gülüş, bakışlar neyin nesidir allahıım.. neyse kısacası izlenesi, gayet keyifli bir film olmuş.
  • oldukça tatlı bir film.

ilk filmde tam oturmamış olan diyaloglar ve olay örgüsü bu filmde oldukça sağlam basa basa oturmuş.
    çok daha komik ilkinden.

ben çok eğlendim. cannes'a katılacaklarını ya da oscar beklediklerini filan sanmıyorum filmin sahiplerinin de. o yüzden kasılmamışlar, eğlendirmeye odaklanmışlar, ben de izlerken kasılmadım ve eğlendim.
    bu kadar.
    sığ bulanlar da izlemez, olur biter.
  • dun izlediğim ve beni ilki gibi cok guldurmus film. fazla beklentiye girmeden izlerseniz gayet tatmin edici. gulmekten baya gözlerimden yaş aktı.
    --- spoiler ---

düğün alışverişi için bir avmye gidilir. 10 kisi filanlar. camasir bakilirken herkes ayri bir fantezi pesinde. bir esas kiz fikir belirtmiyor. dantelli mi olsun, dekolte gecelik mi olsun, seffaf mi olsun derken esas kiz isyan eder ve su cumleyi kurar: burdan cikinca kucuk ev aletleri almaya sex shopa gidelim bari.
    --- spoiler ---
  • kocan kadar konuş: revenant
  • mutlaka sinemada izlenilmesi gereken film. o muhteşem imax deneyimini sakın kaçırmayın derim ben...
hesabın var mı? giriş yap