• 3 evet ile katıldığım kampanyadır!
  • serinin ilk filmi kadar klas bir konusu olacaksa evet.normalde pek türk filmi izlemem ama bazı istisnalardan biridir bu seri.
  • çekilsin ulan. kullan kullan tükettik tüm replikleri.
  • sabri abi vefat etmeden hemen icraata gecilsin
    hebebimi veriyoru heb fırca yiyorum

(bkz: sabrinin viyadüğü)

edit : imla - fırcamı yedim
  • çekilirse erkan petekkaya oynamasın lütfen.
  • rezil bir 3. seriden sonra, gerek olmayan bir kampanya. 1. ve 2. serileriyle efsane kalması gereken bir film serisi.
  • kampanyaya katılıyorum amma ve lakin bir şartım var şu yanda tavla oynayan karı var ya esmer olan bana öyle bi karı yapmazsan namussuz şerefsizsin
  • maalesef sevsek de şafak sezer kendini bitirmiştir. bundan sonra istese de o kıvamda film yapamaz, yapmaya da kalkışamaz.
  • desteklediğim kampanya, genelde kolpaçino 1 ve 2 nin senaryo-diyalog yazarlarının farklı olduğu ama onların işi bıraktığı gibi şeyler söyleniyor ve 3.filmin bu nedenle güzel olmadığı dillendiriliyor.

eğer böyle bir durum varsa bir şekilde puzzleın parçaları yerine gelmeli ve 1. ve 2. film ayarında bir başyapıt ortaya çıkmalıdır. bunu istemeye izleyicinin hakkı var, hepimizin hakkı var ancak 1 ve 2.film gibi olmak kaydıyla.

her halka bir araya gelmeli ve içerisi şampiyonlar ligi gibi olmalı galericiler pırlantacılar...
  • sonuna kadar destekledigim kampanya mini mini bolumler bile cekilebilir
hesabın var mı? giriş yap