şükela:  tümü | bugün
  • chp'nin kabul etmesi halinde ufukta gözükebilecek bir ihtimaldir. iyi parti'ye milletvekili veren, saadet partisine kucak açan chp; ilerici ve özgürlükçü liberal demokratlara, sosyal demokratların elini uzatarak 25 haziran sabahı çok güçlü bir meclis temsiline uyanmamızı sağlayabilir.

kaynak: http://t24.com.tr/…gi-partiden-aday-olabilir,625386

demokrasi adına listelerinden 1 isim dahi göstermeleri oldukça olumlu olacaktır. ben şahsen cem toker'i tbmm kürsüsünde görmeyi çok isterim, chp bu adımı attığı takdirde oyumu alacaktır.
  • baraj sebebiyle oy veremediğim, gönlümün iktidarı partinin mecliste yer bulmasını sağlayabilecek ihtimal.
    cem toker mecliste olsun artık.
  • çok seslilik açısından desteklediğim olay. gel gelelim öyle bir ihtimal yok maalesef. aslında ldp btp mp gibi partilerin liderleri de keşke chp listelerinden seçime girerek kendilerini mecliste ifade etme fırsatı bulsalardı. demokrasinin gereğidir bu.
  • bence de yapsın chp, hatta bu güçlü temsil ayağına beni de aday göstersin ama bonkörlük tribine kapılıp kendisine grup kuracak kadar milletvekili ayırmayı da unutmasın
  • kılıçdaroğlu bir çok defa " ben her partinin mecliste olmasını istiyorum, bir kişi bile olsa " dedi.

bakalım şimdi ne yapacak. bu ara demokratlığı üzerinde. olur sanki bu iş.